Łódź/Gość Dotknij Teatru 2018: Novy Ruch Teatr „Ciao Ciało!” – reż. Agnieszka Dziewa

Zdjęcie: Łódź/Gość Dotknij Teatru 2018: Novy Ruch Teatr „Ciao Ciało!” – reż. Agnieszka Dziewa

Projekt graficzny: Linda Parys.

Wersja do druku

Udostępnij

Ruchowe opowieści o fascynującym i tajemniczym mechanizmie ludzkiego ciała dla najnajmłodszych widzów pokaże wrocławski Novy Ruch Teatr. Premiera Ciao Ciało! w reżyserii Agnieszki Dziewy odbędzie się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru  – Dotknij Teatru w Łodzi.

Ciao Ciało! to pełna przygód historia o odkrywaniu swojego ciała i niepohamowanej potrzebie ruchu. Ręce!? Do czego służą ręce? Nogi!? A nawet dwie nogi! Co można robić (z) nogami? Co kryje się w dziurkach od nosa? Ciało staje się w tej historii zarazem placem zabaw, jak i dziwnym niezbadanym mechanizmem. Lekka forma taneczno-pantomimiczna w przyjaznej przestrzeni, z autorską muzyką – to to, co w Ciało! Ciało nie pozwoli Ci nawet na chwilę odwrócić wzroku od sceny.

Przedstawienie dla najmłodszych widzów w wieku 0-5 lat. Nieodłącznym elementem Ciao Ciało! są warsztaty teatralno-ruchowe po przedstawieniu dla dzieci i rodziców. Uwaga! Przedstawienie wzmacnia odwagę, ciekawość świata i rozwija wyobraźnię.

Pierwsze przedstawienie Novego dla dzieci reżyseruje Agnieszka Dziewa. Najnajowa publiczność na scenie zobaczy Agnieszkę Charkot i Piotra Sorokę. Muzykę skomponował Szymon Tomczyk, a designem zajął się Adam Królikowski.

Bezpłatne wejściówki można rezerwować mailowo a.rutkowska@pos.lodz.pl lub telefonicznie 695 607 345. Wrocławska publiczność Ciao Ciało! premierowo zobaczy w maju.

 

Ciao Ciało! powstało w ramach Dotknij Teatru Łódź 2018 i jest finansowane ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

 

Więcej: http://dotknijteatru.pl/

ARCHIWUM PREZENTACJI

premiera •

godz. 18:00

Łódź: Poleski Ośrodek Sztuki, ul. Krzemieniecka 2A.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close