Łódź: Grupa Take Over „Wszędzie masz ciało” – warsztaty

Zdjęcie: Łódź: Grupa Take Over „Wszędzie masz ciało” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach cyklu TAKE OVER YOUR BODY Teatr Chorea zaprasza na warsztaty pracy z ciałem Wszędzie masz ciało, które poprowadzą Aleksandra Ziomek i Basia Cieślewicz. Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących, do 21 roku życia. Mile widziane są osoby, które nie boją się ruszać. Liczba uczestników: max 25.

Koszt: 20 zł.

Rezerwacja miejsc: chorea.warsztaty@gmail.com

Na warsztaty należy zabrać wygodny, nie krępujący ruchów strój do ćwiczeń fizycznych, matę do ćwiczeń, a także kartkę i coś do pisania.

Jak nauczyć się kontroli nad swoim ciałem? Który mięsień należy napiąć, aby poruszyć określone partie ciała? Do czego moje ciało jest zdolne? Twoje ciało to niesamowity instrument, z którego korzystasz każdego dnia! Proponujemy pierwsze warsztaty z cyklu TAKE OVER YOUR BODY, które umożliwią doświadczenie własnego ciała w jak największym stopniu, a także pogłębią jego świadomość. Dzięki użyciu technik rozciągania, a także elementów pilatesu i anatomii, zaprezentowanych na warsztacie, uczestnik otrzyma konkretną dawkę wiedzy, aby zacząć kształtować świadomość swojego ciała i odzyskać nad nim kontrolę.

Więcej

O projekcie:

www.takeover.chorea.com.pl

www.facebook.com/Take-Over

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 17:30

Łódź: Scena Art_inkubatora w Fabryce Sztuki, ul. Tymienieckiego 3, w godz. 17.30-19.30.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close