Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Jam kontakt improwizacji. Prowadzenie: Sebastian Flegiel

Zdjęcie: Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Jam kontakt improwizacji. Prowadzenie: Sebastian Flegiel

Wersja do druku

Udostępnij

Październikowy jam to ostatnia szansa, aby włączyć się w taneczną improwizację w otoczeniu projekcji i przestrzeni ekspozycyjnej wystawy Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy. O improwizacji tańca. Jam to dynamiczna i otwarta forma praktykowania kontakt improwizacji. Nazwę swoją wzięła oczywiście od muzyków, którzy w ramach jam sessions spotykają się, by improwizować w ramach uzgodnionej struktury i czasu. Kontakt improwizacja to technika taneczna z określonymi zasadami, jednak ruchowa interpretacja jej „kodeksu” pozostaje otwarta – dlatego każde spotkanie to okazja do głębszego zrozumienia jej podstaw, poszerzania granic i wymiany doświadczeń. W wydarzeniu można uczestniczyć w roli obserwatora lub wziąć w nim aktywny udział.

Sebastian Flegiel – tancerz, nauczyciel kontakt improwizacji, doświadczony w rozmaitych technikach tanecznych i ruchowych. Organizuje, a także prowadzi warsztaty i zajęcia z kontakt improwizacji. Uczestniczył w wielu przedsięwzięciach artystycznych w Wielkiej Brytanii, Francji, Słowacji, Niemczech oraz w przedstawieniach teatralnych w Polsce, Hiszpanii, Francji, Włoszech i Słowacji. Jest uczestnikiem ECITE (Europejska Wymiana Nauczycieli Kontakt Improwizacji).

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

ms2, ul. Ogrodowa 19

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close