Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Natalia Iwaniec GAGA dla dzieci – warsztaty

Zdjęcie: Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Natalia Iwaniec GAGA dla dzieci – warsztaty

Fot. Gadi Dagon

Wersja do druku

Udostępnij

GAGA to metoda pracy z ciałem stworzona przez Ohada Naharina dyrektora artystycznego i choreografa Batsheva Dance Company w Tel Avivie. GaGa jest codziennym treningiem dla tancerzy zespołu Batsheva, ale są to także zajęcia skierowane dla wszystkich zainteresowanych praca z ciałem i rozwojem ruchowym. Natalia Iwaniec, certyfikowana nauczycielka GAGA: „GAGA pozwala ciału uzyskać większą giętkość i elastyczność. Podnosi świadomość fizycznych słabości, pokazując jednocześnie jak można wyjść poza swoje ograniczenia. Podczas zajęć będziemy korzystać z naszej wyobraźni i zmysłów. Skupimy się na świadomej pracy ciała poprzez instynktowne poruszanie całą jego strukturą”.

 

Więcej

 

Zapisy na warsztaty pod numerem 605 060 063, w godzinach 8.00-16.00.

 

Natalia Iwaniec – certyfikowana nauczycielka GAGA. Absolwentka wiedzy o teatrze na UJ w Krakowie i Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu (specjalność taniec). Uczestniczka wielu warsztatów z zakresu tańca współczesnego, kontakt improwizacji i wielu różnych form ruchu w Polsce i za granicą (Indie, Austria, Izrael). Brała udział w projekcie-warsztacie dla tancerzy u Yasmeen Goddder, w Tel Avivie, gdzie uczyła się techniki release i repertuaru Yasmeen Godder. Obecnie mieszka w Londynie, gdzie uczy GAGA i bierze udział w projektach tanecznych jako niezależna tancerka (Resolution 2013 The Place, Golden Bohemian Dance Theater).

 

Więcej informacji na temat wydarzeń w ramach wystawy na bieżąco na stronie Muzeum Sztuki w Łodzi:

http://msl.org.pl/pl/wydarzenia/przyjdzcie-pokazemy-wam-co-robimy-o-improwizacji-t/

 

Pełen program wydarzeń w ramach wystawy do pobrania: http://msl.org.pl/static/upload/improwizacja-wydarzenia.pdf

 

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 11:10

ŁÓDŹ: ms2, ul. Ogrodowa 19. Rozpoczęcie warsztatów: 11:11

powiązane

Ludzie

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close