Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Otwarty jam kontakt improwizacji, prowadzenie: Sebastian Flegiel

Zdjęcie: Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Otwarty jam kontakt improwizacji, prowadzenie: Sebastian Flegiel

Lisa Nelson i Scott Smith, GO, Fot. Thomas Haentzschel.

Wersja do druku

Udostępnij

Jam to dynamiczna i otwarta forma praktykowania kontakt improwizacji. Nazwę swoją wzięła oczywiście od muzyków, którzy w ramach jam sessions spotykają się by eksplorować improwizacja w ramach uzgodnionej struktury i czasu. Kontakt improwizacja to technika mająca zasady, jednak jej ruchowy słownik pozostaje otwarty – każde spotkanie praktyków to okazja do głębszego zrozumienia podstaw, poszerzania jakości, wymiany doświadczeń. W lipcowym jamie udział weźmie Raya Chung, w sierpniowym – Yaniv Mintzer.

Sebastian Flegiel – tancerz, nauczyciel kontakt improwizacji, doświadczony w rozmaitych dziedzinach ruchu. Aktywnie uczestniczy w rozpowszechnianiu kontakt improwizacji, organizuje, a także prowadzi warsztaty i zajęcia. Uczestniczył w wielu przedsięwzięciach artystycznych w Wielkiej Brytanii, Francji, Słowacji, Niemczech oraz przedstawieniach teatralnych w Polsce, Hiszpanii, Francji, Włoszech i Słowacji. Jest uczestnikiem ECITE (Europejska Wymiana Nauczycieli Kontakt Improwizacji).

Więcej informacji na temat wydarzeń w ramach wystawy na bieżąco na stronie Muzeum Sztuki w Łodzi:

http://msl.org.pl/pl/wydarzenia/przyjdzcie-pokazemy-wam-co-robimy-o-improwizacji-t/

 

Pełen program wydarzeń w ramach wystawy do pobrania: http://msl.org.pl/static/upload/improwizacja-wydarzenia.pdf

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:00

ŁÓDŹ: Muzeum Sztuki ms2, ul. Ogrodowa 19, w godz. 18.00-20.30.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close