Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Pokaz po warsztacie prowadzonym przez Raya Chunga

Zdjęcie: Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Pokaz po warsztacie prowadzonym przez Raya Chunga

Ray Chung, fot. Tony Fields, fotografia dzięki uprzejmości artysty.

Wersja do druku

Udostępnij

Na warsztaty Raya Chunga zaproszeni zostali doświadczeni praktycy kontakt improwizacji z Polski i wspólnie powracać będą do korzeni tej techniki. Efekty warsztatów będzie można prześledzić na pokazie 19 lipca. Tematem warsztatów jest Sztuka i sport w kontakt improwizacji.

Ray Chung – pedagog, performer, inżynier. W swojej praktyce skupia się na improwizacji i kontakt improwizacji którą praktykuje od 1979 roku anektując ją do działań scenicznych a także łącząc z praktykowaniem sztuk walki, bodywork i Authentic Movement. Bierze udział w licznych festiwalach na całym świecie prowadząc przy tej okazji warsztaty. Obecnie mieszka w San Francisco.

Więcej informacji na temat wydarzeń w ramach wystawy na bieżąco na stronie Muzeum Sztuki w Łodzi:

http://msl.org.pl/pl/wydarzenia/przyjdzcie-pokazemy-wam-co-robimy-o-improwizacji-t/

 

Pełen program wydarzeń w ramach wystawy do pobrania: http://msl.org.pl/static/upload/improwizacja-wydarzenia.pdf

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

ŁÓDŹ: ms2, ul. Ogrodowa 19

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close