Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Warsztaty z turlania

Zdjęcie: Łódź /ms2 Muzeum Sztuki/ „Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy/O improwizacji tańca”: Warsztaty z turlania

Fot. z materiałów Muzeum Sztuki.

Wersja do druku

Udostępnij

Radosne, spontaniczne, śmiałe – na wystawie o improwizacji tańca w ms2  dzieci są w swoim żywiole. I to właśnie do nich i ich rodziców skierowane są warsztaty z turlania, które już w najbliższą sobotę (22 czerwca) poprowadzą Anna i Krzysztof Skolimowscy. Zajęcia odbędą się w dwóch turach: o godz. 11.11 i 13.13.


Na tych warsztatach nie będziemy trzymać pionu. Sprawdzimy jak pracują nasze zmysły w ruchu. Poprzez otwarte zadania wokalno-ruchowe będziemy koordynować obie półkule. I co najważniejsze, będziemy się świetnie bawić – tak piszą o warsztatach sami prowadzący Anna i Krzysztof Skolimowscy. Anna Skolimowska jest tancerką Pracowni Fizycznej w Łodzi i dyplomowanym instruktorem tańca współczesnego. Krzysztof Skolimowski to  absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, wydziału Wychowania Fizycznego i Zdrowotnego,  dyplomowany instruktor tańca współczesnego, wykładowca. Współpracuje z Fundacją „Kino tańca”, Pracownią Fizyczną, Teatrem Alter, Teatrem V6, Grupą Koncentrat i zespołem FNF. Wspólnie tancerze prowadzą zespół dziecięco-młodzieżowy Move&Dance  w Tomaszowie Mazowieckim i pracują z dziećmi od lat. Współpracują  też z Teatrem Nowym i Teatrem Pinokio w Łodzi.

Warsztaty o godzinie 11:11 przewidziane są dla dzieci w wieku od 7 do 9 lat, a te o 13:13 dla dzieci młodszych (od 4 do 6 lat) i ich rodziców. Na zajęcia można zapisywać się pod numerem telefonu: 605 060 063. Warsztaty z turlania odbywają się w msw ramachpierwszej w Polsce muzealnej wystawy o improwizacji tańca Przyjdźcie, pokażemy Wam, co robimy.

Więcej informacji na stronie:

http://msl.org.pl/pl/wydarzenia/przyjdzcie-pokazemy-wam-co-robimy-o-improwizacji-t/

ARCHIWUM PREZENTACJI

ŁÓDŹ: ms2, ul. Ogrodowa 19. Od godz 11.11 i 13.13.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close