Łódź: Roztańczone Ferie z Teatrem Wielkim – warsztaty

Zdjęcie: Łódź: Roztańczone Ferie z Teatrem Wielkim – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

W czasie ferii zimowych Teatr Wielki w Łodzi zaprasza na warsztaty tańca modern i popping. Warsztaty tańca modern skierowane do tancerzy średniozaawansowanych i zaawansowanych poprowadzi Bogumiła Sołek, polska tancerka i choreografka. Terminy spotkań: wtorki (16 i 23 lutego) i czwartki (18 i 25 lutego). Początkujących tancerzy organizatorzy zapraszają na warsztaty poppingu, które poprowadzi amerykański tancerz Arthur Stashak. Terminy spotkań: środy (17 i 24 lutego) i piątki (19 i 26 lutego). Wszystkie warsztaty rozpoczynają się o godz. 15.00. Zbiórka uczestników o godz. 14.30 w holu kasowym (wejście od strony pl. Dąbrowskiego). Warsztaty przeznaczone są dla osób od 13. roku życia. Maksymalna liczba uczestników na jednej sesji warsztatów – 35 osób.
Koszt jednej lekcji – 1 zł. Bilety dostępne są w kasach Teatru oraz na www.operalodz.com.

Wszelkich informacji udziela Małgorzata Drobniewska: m.drobniewska@teatr-wielki.lodz.pl

Bogumiła Sołek o warsztatach tańca modern:

Warsztaty tańca modern pomogą rozwinąć i wzmocnić cały aparat ruchowy oraz świadomość ciała. Zajęcia podzielono na 3 etapy: floor work, center work oraz moving in space z dużym naciskiem na działanie impulsu i pracę nad środkiem ciężkości. Na warsztaty zapraszam tancerzy z pasją i z doświadczeniem.

Artur Stashak o warsztatach poppingu:

Mam nadzieję, że w czasie warsztatów, wszyscy uczestnicy będą się przede wszystkim dobrze bawić, dowiedzą się czegoś na temat poppingu i zdobędą nowe umiejętności, które będą chcieli w przyszłości rozwijać.

Trailer

Na warsztaty należy ze sobą zabrać wygodne ubranie i buty sportowe.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 15:00

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close