Łódź: Taniec współczesny, kontakt improwizacja i capoeira – warsztaty z Anetą Zwierzyńską

Zdjęcie: Łódź: Taniec współczesny, kontakt improwizacja i  capoeira – warsztaty z Anetą Zwierzyńską

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Zajęcia  dotyczyć będą wzajemnego współdziałania techniki tańca współczesnego z capoeirą. Ich integracja jest nie tylko próbą synchronizacji obu technik tanecznych, ale także służy do głębszego przyjrzenia się, połączenia i zastosowania metodologii pracy, jaką oferuje pedagogika tańca, sztuka walki oraz analiza ruchu.Warsztat skierowany jest zarówno do tancerzy, capoeiristas jaki i amatorów-pasjonatów tańca oraz sztuk walki.

CENA:
200zł – całość
120zł – jeden dzień
70zł – blok 3h

ZAPISY:
info@academia.lodz.pl lub na miejscu w Centrum Academia
Opłata na konto podane w mailu zwrotnym lub osobiście w Centrum.

Aneta „Modelo” Zwierzyńska – tancerka, choreograf,performer, instruktor tańca i capoeiry. Absolwentka Państwowego Pomaturalnego Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu na wydziale tańca współczesnego oraz studiów magisterskich na dwóch kierunkach wydziału tańca współczesnego: movement reserarch oraz pedagogiki tańca w Anton Bruckner Privatuniversität. Uczestnik wielu projektów tanecznych, couching projektów, festiwali tanecznych na całym świecie. Dwukrotna stypendystka programu „Młoda Polska” Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przy wsparciu którego zrealizowała spektakl In Wonderland oraz międzynarodowy projekt na temat poszukiwań ruchowych mozliwości łączenia tańca współczesnego z capoeirą When the Rain is Gone w Brazylii, Austrii i Polsce. Treningi capoeiry rozpoczęła w Linz pod opieką Mestre Xuxo. Stopień instruktora capoeiry otrzymała w trakcie pobytu w Guaratingueta w Brazylii w Academii Barracão da Capoeira od Mestre Ze Antonio, który nadal jest jej nauczycielem. Od sierpnia 2014 roku współpracuje z Mestre Poncianinho z Londynu, obecnie tancerka Guarini Dance Company w Londynie. Organizatorka i uczestniczka wielu projektów tanecznych i capoeiry w Polsce, Austrii i Brazylii.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Łódź: Centrum Sportu i Rekreacji AKADEMIA, ul. Dowborczyków 17/19, sb. w godz.12.00-18.00, ndz. ww godz. 10.00-16.00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close