Łódź/Teatr CHOREA: Natalia Pieczuro „Inspire by Fighting Monkey” – warsztaty

Zdjęcie: Łódź/Teatr CHOREA: Natalia Pieczuro „Inspire by Fighting Monkey” – warsztaty

fot. Skye Schmidt

Wersja do druku

Udostępnij

Teatr CHOREA zaprasza tancerzy, „ruchowców” i wszystkie osoby pasjonujące się ruchem i tańcem na warsztat Inspire by Fighting Monkey prowadzony przez trenerkę i tancerkę Natalię Pieczuro. Warsztaty będą stanowiły wprowadzenie w tę praktykę.

O warsztatach: 

Warsztat Inspire by Fighting Monkey prowadzony przez Natalię Pieczuro stanowi podstawową platformę w praktyce Fighting Monkey: jest wprowadzeniem do jakości i idei będących owocem 15 lat poszukiwań i rozwoju Fighing Monkey. Warsztat skierowany jest do tancerzy, ludzi cyrku, sportu, aktorów i wszystkich „ruchowców” – do każdego, zainteresowanego rozwojem. Nie ma żadnych ograniczeń, ani wymagań dotyczących wcześniejszego doświadczenia. Jest oparty wyłącznie na praktyce Fighting Monkey. Poświęcony będzie wzmacnianiu i rozwijaniu umiejętności pracy z partnerem – innymi słowy „umiejętności komunikacji”. Praca z partnerem zapewni wyjątkowy rytm i „żywotność” oraz tak cenną w treningu nieregularność; wpłynie na  zachowanie, różnorodność jakości, tempa i rytmu ruchu. Poprzez pracę z partnerem, czyli tzw. „sytuacje ruchowe”, koordynacje oraz pracę z narzędziami, uczestnicy skupią się na wzmacnianiu koncentracji i świadomości całego „systemu”. Będą niszczyć schematy, uczyć się nowych i próbować rozwijać własne skrzydła. Warsztaty będą okazją, by zmierzyć się z pytaniami: Jak szybko się adaptujesz? Czy umiesz być otwartym na nowe, pozostając stabilnym i z solidnie zakorzenionym w podłożu?

Prowadząca:

Natalia Pieczuro – urodzona na Dzikim Wschodzie; tancerka, performerka, trenerka. Wierzy w logikę wszechświata. Studiowała antropologię kultury (IKP; UW) oraz taniec w SEAD, gdzie otrzymała podwójny dyplom z choreografii i performansu. Od 13 lat podąża ścieżką Fighting Monkey, co stało się rdzeniem – osią, zarówno jej nauczania, jak i życia. Jako pedagog motywowana jest nieokiełznaną potrzebą ruchu oraz nieskończoną wolą dzielenia się. Jej nauczanie jest całkowicie oparte na praktyce Fighting Monkey. Oprócz Fighting Monkey Practice obecnie zajmują ją studia TCM, bezruch, rozbudzanie archetypów wraz z CHVE (współpraca z “This Kind Of Bird Flies Backwards”) i na koniec, ale nie ostatecznie – poszukiwania przemyślanego braku formy pod opieką Lisbeth Gruwez w The Sea Within.

Zapisy na warsztaty: do 26 kwietnia 2019 roku, prowadzi Teatr CHOREA, od poniedziałku do piątku, w godz. 12.00-18.00 przez e-mail: chorea.warsztaty@gmail.com (w mailu należy podać tytuł warsztatu, datę warsztatu i dane uczestników: imię i nazwisko, wiek) lub pod numerem tel.: +48 506 103 207.

Koszt: 140 zł / 35 euro (opłata nie może być pomniejszona w zależności od mniejszej ilości godzin warsztatowych, w których uczestnik weźmie udział). Opłaty za udział w warsztatach przyjmuje Teatr CHOREA, na konto Alior Bank: 95 2490 0005 0000 4530 5405 9285 (Swift code: ALBPPLDW). W tytule przelewu należy umieścić imię i nazwisko uczestnika oraz formułkę „Warsztaty Fighting Monkey”. Pełna wpłata za udział w warsztacie musi być odnotowana na koncie bankowym Teatru CHOREA w ciągu 5 dni po wysłaniu przez Teatr CHOREA maila zwrotnego z potwierdzeniem zapisu uczestnika na warsztat. Jeśli wpłata nie zostanie odnotowana w powyższym terminie, rezerwacja zostaje anulowana. Teatr CHOREA poinformuje uczestnika mailowo o odnotowanej wpłacie i tym samym potwierdzi ostatecznie uczestnictwo w warsztacie. Opłata za uczestnictwo w warsztacie musi zostać odnotowana na koncie bankowym Teatru CHOREA najpóźniej do 26 kwietnia 2019 roku, do godziny 18.00. Za rezygnację z warsztatu zgłoszoną do 20 kwietnia 2019 roku włącznie, Teatr CHOREA zwróci wpłatę na konto nadawcy. Rezygnacja zgłoszona po 20 kwietnia 2019 roku oznacza brak możliwości odzyskania wpłaty. Organizator może wystawić fakturę VAT. 26 kwietnia 2019 roku Teatr CHOREA wyśle maile do wszystkich uczestników z informacją czy została utworzona grupa warsztatowa. W przypadku gdy nie zbierze się optymalna ilość uczestników, warsztat zostaje odwołany i wszystkie wpłaty zostaną zwrócone na konta nadawców. Organizator ma prawo do odwołania warsztatów z przyczyn od niego niezależnych w późniejszym terminie. Organizator zwraca wtedy wszystkie wpłaty na konta uczestników.

Każdy uczestnik bierze udział w warsztatach na własną odpowiedzialność. Uczestnik warsztatów powinien mieć aktualne ubezpieczenie NNW. W razie wypadku Teatr CHOREA nie ponosi odpowiedzialności. Warsztat będzie prowadzony w języku polskim i angielskim.

Dokonanie opłaty warsztatowej jest jednoznaczne z akceptacją powyższych warunków.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 10:00

Łódź: Scena Art_Inkubatora w Fabryce Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3, w godz. 10.00-14.00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close