Inne
Wystawa

Łódź: Wieczór choreograficzny dyplomantów III roku Wydziału Artystycznego kierunku taniec pt. „Kobietą być…”

Zdjęcie: Łódź: Wieczór choreograficzny dyplomantów III roku Wydziału Artystycznego kierunku taniec pt. „Kobietą być…”

Wieczór choreograficzny dyplomantów III roku Wydziału Artystycznego kierunku taniec pt. „Kobietą być...”. Materiały własne organizatora

Dyplomanci III roku Wydziału Artystycznego kierunku taniec o specjalności tancerz-choreograf na Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi zapraszają na wieczór choreograficzny Kobietą być… w Scenie Monopolis w Łodzi.

Wersja do druku

Udostępnij

Program wydarzenia:

Na scenie swoje choreografie zaprezentują:

Viktoria Poliichuk
Dzika Moc Kobiety

Osoby tańczące: Viktoria Paliichuk, Sabina Safiulowa, Julia Stąsiek, Svitlana Moskaliuk, Elina Sulaieva, Weronika Mleczko,
Muzyka: Pawl.D Beats – Blood Revenge

Pietrowicz Julia
hi-mery

Osoby tańczące: Aleksandra Janoska, Kamila Biedrzycka, Kamila Zimnowoda, Justyna Kłąb, Polina Shnyptieva,
Muzyka: Philip Glass – Metamorphosis Two (DJ Broken Record Remix)

Ledzion Wiktoria
Riddance

Osoby tańczące: Oliwia Ledzion, Julka Gawryluk, Aleksandra Grzesikowska,
Muzyka: Billie Eilish Lovely (Official Instrumental)

Ola Grzesikowska
Protection

Osoby tańczące: Oliwia Ledzion, Julka Gawryluk, Aleksandra Grzesikowska.
Muzyka: Lindsey Stirling – Til The Light Goes Out

Julia Gawryluk
111

Osoby tańczące: Aleksandra Grzesikowska, Julka Gawryluk,
Muzyka: Emeli Sande – Read All About It (piano cover)

Svitlana Moskaliuk
Emancypacja

Osoby tańczące: Liza Kruk, Mariia Stopkevych, Elina Sulajeva, Weronika Mleczko, Viktoria Paliichuk.
Muzyka: Barbara Pravi – Voilã + wiersz Still I Rise – Dr Maya Angelou

Polina Shnyptieva
PRIORYTETY

Osoby tańczące: Iga Kwintkiewicz, Daria Sheibak, Maria Pabin, Anna Cieślak, Mikołaj Jabłoński.
Muzyka: Organ Concerto in F Major, Op. 4 No 4, 292: I. Allegro + tykanie zegara

Tomek Ryś
BREATHE

Osoby tańczące: Julia Stąsiek, Tomasz Ryś.
Muzyka: Sigur Rós – Valðerdur

Julia Stąsiek
OUT

Osoby tańczące: Julia Stąsiek, Sabina Safiulowa, Tomasz Ryś.
Muzyka: Abel Korzeniowski – Danube

Ania Cieślak
Ten Obcy

Osoby tańczące: Weronika Mleczko, Elina Sulaieva, Liza Kruk, Mariia Stopkevych, Ania Szataniak, Asia Lipska, Mikołaj Jabłoński.
Muzyka: Logan – Christian Calcatelli

Kornelia Nela Makowska
Brak Dowodu Zbrodni

Osoby tańczące: Kornelia Makowska.
Muzyka: Jessica Rabbit – Why Don’t You Do Right – Karaoke Version

Yana Zhuk
Hiszpańska Kobieta

Osoby tańczące: Yana Zhuk, Artem Ovcharenko

Muzyka:
– Пасадобль для Лилии П. ( Pasadoble dla Lilii P.)
– Tango- Enjoy The Silence
– Heartbeat sound,asmr | Звук биения сердца

Solomiya Buzhenko
Chwyć Mnie Za Rękę

Osoby tańczące: Solomiya Buzhenko, Anhelina Stronska, Valeriia Skriabina, Mariia Stopkevych, Elina Sulaieva, Liza Kruk.
Muzyka: Jamala 1944 (minus)

Sabina Safiulova
Moje…

Osoby tańczące: Julia Stąsiek, Tomasz Ryś.
Muzyka: Fryderyk Chopin Preludium nr 4 op. 28

Wydarzeniu będzie towarzyszyła wystawa partnera technologicznego Szkoły Pawła Augustyniaka pt. Łódzka FOTOGENIA.
Paweł Augustyniak to artysta, którego pasja do fotografii daje ludziom znacznie więcej niż tylko zdjęcia. Fotografie Łodzi, które tworzy, wywołują u widza pozytywne emocje i dumę z bycia mieszkańcem tego miasta. Jego prace można spotkać w szeregu publikacji promujących Łódź, zarówno tę turystyczną, jak i biznesową.

Więcej informacji o wydarzeniu: link

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close