Lublin: IV Maat Festival/KonfrontacjeTeatralone: Summary of the body

Zdjęcie: Lublin: IV Maat Festival/KonfrontacjeTeatralone: Summary of the body

Fot. Me and the Machine

Wersja do druku

Udostępnij

Trzy lata to dobry czas na postawienie kolejnych pytań i próbę ich umiejscowienia w rzeczywistości. Czas na pewnego rodzaju podsumowanie dotychczasowej formuły i otwarcie się na nowe. W tym roku organizatorzy zapraszają na pokaz czterech spektakli, które symbolicznie podsumowują te trzy lata i osobiste poszukiwania: na pokaz trzech spektakli Teatru Maat Projekt z ostatniego roku oraz na wyjątkowe spotkanie z mistrzem Daisuke Yoshimoto. W ramach programu odbędą sie też sesje warsztatowe i spotkania z krytykami tańca podczas ktorych postawimy pytania o taniec w Polsce i na świecie, o jego aktualną sytuację.

 

Organizatorzy: „Tą edycją kończymy również z dotychczasową formą festiwalu – od następnego roku nasz festiwal na kolejne trzy lata przekształca się w międzynarodowy program rezydencyjny i staję się niejako 'domem tańca’ w ktorym spotykać się z poszczególnymi artystami będziemy mogli przez cały rok a jesienią spotkamy się w wspólnej przestrzeni prezentacji. Już dziś serdecznie was zapraszamy i oczekujemy w Lublinie w dniach 16-19 października.”

 

zespół Teatru Maat Projekt |dyrektor artystyczny, kurator festiwalu: TOMASZ BAZAN, współpraca kuratorska i współorganizacja: KAROLINA WESOŁOWSKA, identyfikacja graficzna online: PATRYCJA PŁANIK, technika: MACIEJ POŁYNKO, KAROL RĘBISZ, współpraca: KSENIA DUŃSKA, GRZEGORZ RESKE oraz BIURO FESTIWALOWE KONFRONTACJI TEATRALNYCH 2012, producenci wykonawczy: Teatr Maat Projekt, Międzynarodowy Festiwal Konfrontacje Teatralne, Centrum Kultury w Lublinie, Urząd Miasta Lublin, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego RP

 

Edycja 2012 DAISUKE YOSHIMOTO z zespołem, JACEK PONIEDZIAŁEK, TOMASZ BAZAN, MAŁGORZATA SZCZĘŚNIAK, NATALIA KALITA, PIOTR TROJAN, PATRYCJA PŁANIK, PAWEŁ KORBUS, MIROSŁAWA OLBIŃSKA, SŁAWOMIR SULEJ, SZCZEPAN ORŁOWSKI, NORDYK, JOANNA DUDA, MARCIN JANUS, TANIA ANDROWSKA, KATARZYNA KASICA, JAKUB KASICA, ANNA KRÓLICA, MAGDALENA SZPECHT, ADAM KAMIŃSKI

 

Bilety i karnety do kupienia w:

kasie Centrum Kultury w Lublinie, ul. Narutowicza 32, pn.-pt., godz. 12.00-18.00 oraz na godzinę przed spektaklami w miejscu prezentacji. 

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 21:30

Lublin: Klubokawiarnia Komitet, Klub Festiwalowy: Dwa Piętra, Sala Widowiskowa ACK UMCS Chatka Żaka, Sala Widowiskowa w Warsztatach Kultury, Studio Radia Lublin, Studio TVP Lublin, Teatr im. H.Ch. Andersena, Teatr im. Juliusza Osterwy, Teatr Stary

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close