Lublin/Kobieta. Poszukiwanie znaczeń archetypu postaci w powieściach Oskara Kolberga: „Brat i siostra” – warsztat teatralno-taneczny

Zdjęcie: Lublin/Kobieta. Poszukiwanie znaczeń archetypu postaci w powieściach Oskara Kolberga: „Brat i siostra” – warsztat teatralno-taneczny

Fot. Katarzyna Zadrozna

Wersja do druku

Udostępnij

Joanna Belzyt zaprasza na warsztat teatralno-taneczny: Brat i siostra. Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu Kobieta. Poszukiwanie znaczeń archetypu postaci w powieściach Oskara Kolberga. Nierozumne stworzenia zaklęte w kobiecie.Joanna Belzyt o warsztacie: „Braciszek – baranek, siostra – gąska. Co zrobić, by wyjść z czarodziejskiej postaci? Jak zdjąć infantylną maskę? Kobieto, zapraszam Cię na wspólne odkrywanie w ciele, ruchu i dźwięku znaczeń baśniowej przypowieści Oskara Kolberga Brat i siostra. Podczas warsztatu poprzez ćwiczenia, improwizacje teatralno-taneczne pokażę kilka sposobów, jak świadomie pracować nad ciałem, aby wyrażało ono Twoją autentyczną myśl i pragnienia.” Obowiązuje wygodny strój niekrępujący ruchów oraz obuwie na zmianę. Udział w warsztacie jest bezpłatny. Warsztat odbędzie się w sali prób nr 5  w Centrum Kultury w Lublinie 25.04.2014 (piątek) w godzinach 18:00-20:00. Spotkanie: przy wejściu głównym (wewnątrz budynku). Bliższe informacje: Joanna Belzyt, tel: 691625203, 506536747, e-mail: joanna.belzyt@o2.pl.

Cykl warsztatowy jest realizowany w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Lublin: Centrum Kultury w Lublinie, Sala prób nr 5, ul. Peowiaków 12

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close