Lublin/Kobieta. Poszukiwanie znaczeń archetypu postaci w powieściach Oskara Kolberga: „Dwanaście miesiączków” – warsztat teatralno-taneczny

Zdjęcie: Lublin/Kobieta. Poszukiwanie znaczeń archetypu postaci w powieściach Oskara Kolberga: „Dwanaście miesiączków” – warsztat teatralno-taneczny

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Joanna Belzyt zaprasza na warsztat teatralno-taneczny: Dwanaście miesiączków. Będzie to kolejne spotkanie z cyklu Kobieta. Poszukiwanie znaczeń archetypu postaci w powieściach Oskara Kolberga. Warsztat Dwanaście miesiączków oparty jest na ćwiczeniach wprowadzających do improwizacji i symboliki ciała. Ćwiczenia podczas warsztatu improwizacji doprowadzą do głębszej świadomości ruchu, poznania metod pracy z ciałem, tak aby wyrażało ono autentyczną myśl i pragnienia. Obowiązuje wygodny strój i obuwie na zmianę. Liczba miejsc ograniczona. Więcej informacji i zapisy: joanna.belzyt@o2.pl, 691625203.

Warsztat potrwa od 19.00 do 21.00.

„Była jedna macocha z dala od wsi mieszkająca. Miała córkę i pasierbicę. Córce dogadzała we wszystkim, pasierbicy przeciwnie, biła ją, na złość jej robiła i dwa razy więcej do pracy zmuszała.”

Cykl warsztatowy jest realizowany w ramach stypendium Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Lublin: Sala prób Lubelskiego Teatru Tańca w Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close