Lublin/Kobieta. Poszukiwanie znaczeń archetypu postaci w powieściach Oskara Kolberga: „Kobieta I. Nieszczęśliwe zamężcie”– warsztat teatralno-taneczny

Zdjęcie: Lublin/Kobieta. Poszukiwanie znaczeń archetypu postaci w powieściach Oskara Kolberga: „Kobieta I. Nieszczęśliwe zamężcie”– warsztat teatralno-taneczny

Fot. Katarzyna Zadrozna

Wersja do druku

Udostępnij

Joanna Belzyt zaprasza na warsztat teatralno-taneczny: Kobieta I. Nieszczęśliwe zamężcie. Będzie to pierwsze spotkanie z cyklu Kobieta. Poszukiwanie znaczeń archetypu postaci w powieściach Oskara Kolberga. Joanna Belzyt o warsztacie: „Poprzez teatr, taniec i muzykę odkrywać będziemy przestrzenie ciała, ruchu i dźwięku znaczenia przedstawione w baśniowej przypowieści Oskara Kolberga Nieszczęśliwe zamężcie.” Obowiązuje wygodny strój niekrępujący ruchów oraz obuwie na zmianę. Udział w warsztacie jest bezpłatny. Termin: piątek 31.01.2014, godz. 18:00 na terenie Centrum Kultury w Lublinie. Spotkanie: przy wejściu głównym (wewnątrz budynku). Bliższe informacje: Joanna Belzyt, tel: 691625203, 506536747, e-mail: joanna.belzyt@o2.pl.

Cykl warsztatowy jest realizowany w ramach stypendium Prezydenta Miasta Lublin.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Lublin: Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close