Lublin/PlaStforma 2013: InZhest Theatre „Ostatnie szaty cesarza”

Zdjęcie: Lublin/PlaStforma 2013: InZhest Theatre „Ostatnie szaty cesarza”

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Lubelski Teatr Tańca zaprasza w ramach PlaStformy 2013 roku na pokaz spektaklu Ostatnie szaty cesarza białoruskiego teatru ruchu InZhest. Teatr ruchu z Mińska w formie tragikomicznej opowiada o iluzoryczności władzy i o tym, że wszystko się zmienia. Artyści: „Pewnego razu pewien cesarz zechciał przejść ulicami miasta i porozmawiać z prostymi ludźmi. Nigdy nie wiadomo, co może się wydarzyć w następnej chwili…”.

Autor i reżyser − Sława Inoziemcew

Cesarz − Sława Inoziemcew

Mistrz ceremonii − Dmitrij Skaczkow

Ochroniarz − Daniił Inoziemcew (albo Michaił Umpirowicz)

Muzyka − Matwiej Saburow

Obsługa techniczna − Giennadij Tobin

Czas trwania – 40-50 minut.

Teatr InZhest jest niezależną białoruską grupą artystyczną, która przez ponad 30 lat działa w dziedzinie współczesnej pantomimy, tańca butoh, improwizacji site specific oraz plenerowych performansów. Niezmienny lider teatru Sława Inoziemcew przez wiele lat był zaangażowany jako aktor i wykładowca w międzynarodowe projekty Teatr Formy z Józefem Markockim (Wrocław) i Ten Pen Chii Art Labor z Joachimem Mangerem i Yumiko Yoshioką (Schloss Bruellin, Niemcy).

 

Więcej o PlaStformie

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 20:00

Lublin: Plac przed Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12 (spektakl plenerowy)

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close