Lublin/Polska Platforma Tańca 2014: Open Platform – networking

Zdjęcie: Lublin/Polska Platforma Tańca 2014: Open Platform – networking

Fot. Maciej Rukasz/Centrum Kultury w Lublinie.

Wersja do druku

Udostępnij

Organizatorzy Polskiej Platformy Tańca 2014 – Instytut Muzyki i Tańca wspólnie z Centrum Kultury w Lublinie – zapraszają profesjonalnych twórców, pedagogów technik tanecznych i organizacje działające w dziedzinie tańca (w tym wydawnictwa mające w swojej ofercie publikacje dotyczące tańca) do udziału w Open Platform – networking. W ramach mini-targów wystawcy będą mieli możliwość zaprezentowania swojej działalności oraz wymiany doświadczeń i nawiązania współpracy. Do dyspozycji wystawców będą małe stoiska do prezentacji materiałów (I piętro Centrum Kultury w Lublinie). Uczestnicy Open Platform będą mieli możliwość spotkania z kuratorami i dyrektorami festiwali z kraju i zagranicy, profesjonalistami z kraju i publicznością PPT.

Program

Więcej na stronie: www.polskaplatformatanca.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 13:00

Lublin: Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12 (I piętro

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close