Lublin: „Responsive Body” – warsztaty z Külli Roosną i Kennethem Flakiem

Zdjęcie: Lublin: „Responsive Body” – warsztaty z Külli Roosną i Kennethem Flakiem

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Kultury w Lublinie i Lubelski Teatr Tańca zapraszają na warsztaty Responsive Body, które poprowadzą Külli Roosna i Kenneth Flak. Warsztaty opracowane są przez duet Roosna & Flak jako dynamiczna struktura oparta na słuchaniu siebie oraz otoczenia, zwiększeniu własnej wrażliwości, koordynacji oraz siły i wytrzymałości. Celem zajęć jest wzmocnienie i zrozumienie własnego ciała, które jest otwarte na wewnętrzne i zewnętrzne impulsy. Roosna & Flak opracowali te warsztaty z myślą o jak najszerszym gronie odbiorców.  Warsztaty są poddawane stałym zmianom, które są wynikiem stale rozwijanej praktyki nauczania.

Koszt udziału – 40 zł; dla uczestników zajęć Centrum Ruchu  30 zł

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: warsztaty@ck.lublin.pl 

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o przysłanie zgłoszenia mailowego, podając w treści maila imię i nazwisko zgłoszonego uczestnika, numer telefonu oraz nazwę zajęć Responsive Body. W treści maila proszone są o określenie swojego poziomu zaawansowania oraz o krótki opis swojego wcześniejszego doświadczenia z tańcem współczesnym.

Przed wysłaniem zgłoszenia organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem Centrum Ruchu, dostępnym na stronie www.ltt.art.pl

Roosna & Flak

Duet choreografów i tancerzy Külli Roosna (Estonia) i Kenneth Flak (Norwegia) współpracuje ze sobą od 2008 roku. Niezależnie czy tworzą swoje własne dzieła czy tańczą dla innych choreografów, ich prace dotyczą narracji i technologii odnoszących się do ciała oraz jego otoczenia. W swojej twórczości badają szeroki zakres wątków, w których można znaleźć ekologię, mitologię, współczesną kulturę internetu, a nawet systemy totalitarne. Podstawą wszystkich ich prac są możliwości i ograniczenia tańczącego ciała, które znajduje się w nieustającym dialogu z cyfrowymi technologiami oraz dyskursami które je poszerzają lub występują im naprzeciw.

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:30

Lublin: Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12, w godz. 18.30-20.30

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close