Lublin/Weekend z tańcem: Teatr Tańca Caro Dance „We are”

Zdjęcie: Lublin/Weekend z tańcem: Teatr Tańca Caro Dance „We are”

Fot. Cyprian Kucharuk.

Wersja do druku

Udostępnij

Lubelski Teatr Tańca i Centrum Kultury w Lublinie zapraszają na spektakl Teatru Tańca Caro Dance z Siedlec We are w choreografii Jakuba Mędrzyckiego. Spektakl We Are składa się z trzech części. Jego celem jest poruszenie tematów ponadczasowych, z którymi utożsamić się może każdy. Choreografia dotyczy wolności na różnych płaszczyznach – wolności myśli, słowa, czynu. Prezentacja nie odpowiada na nurtujące młodych ludzi pytania związane z wolnością, lecz przedstawia różne aspekty problemu.

Pierwsza część: Modern Freedom wykonywana jest przez wchodzące w dorosły świat tancerki, które nie są świadome przeszkód, jakie czekają je w przyszłości. Część druga -–Differences dotyczy różnic międzyludzkich. Choreografia zwraca uwagę, że fakt bycia człowiekiem przyćmiewa wszelkie odmienności. Finałowa część spektaklu nosi tytuł A Single Girl, World of Imagination. Opowiada ona o dwóch równoległych światach – świecie materialnym i świecie wyobraźni, który człowiek nosi w sobie jako prywatną wyspę, na którą może podróżować w każdej chwili. Część ta wykonywana jest przez cztery tancerki i trzech tancerzy. Przekaz zawarty w choreografiach dotyczy społeczeństwa, ale też każdego człowieka z osobna, stąd tytuł We are.

We Are to 5 spektakl w ramach projektu Iwony Marii Orzełowskiej powołania repertuarowego Teatru Tańca w Siedlcach.

Informacje o zespole:  http://www.ckis.siedlce.pl/ 

TRAILER

Reżyseria i choreografia: Jakub Mędrzycki

Bilety: 20/ 30 zł; grupowe: 15 zł; karnet na 4 spektakle: 60/80 zł; kasa czynna: 10.00-19.00 oraz na godzinę przed wydarzeniem tel. 81 466 61 40

e-mail: kasa@ck.lublin.pl

Kup bilet online >>>

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Lublin: Sala Widowiskowa, Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close