Lublin/XI Festiwal „Kontestacje”: Justyna Kalbarczyk „How similar I am to your grandma”

Zdjęcie: Lublin/XI Festiwal „Kontestacje”: Justyna Kalbarczyk „How similar I am to your grandma”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

XI edycję SOFT „Kontestacji” poprzedza Międzynarodowa Konferencja Naukowa Swoboda wypowiedzi artystycznej a pułapki wolności, która poruszać będzie problem cenzury i autocenzury ograniczającej wolność słowa. Wydarzeniem łączącym konferencję i festiwal będzie debata Studencka alternatywa. O teatrze w ACK „Chatka Żaka”, na której gościć będą osoby mające wpływ na działalność teatralną w Akademickim Centrum Kultury. W ramach festiwalu odbędzie się pokaz spektaklu Justyny Kalbarczyk How similar I am to your grandma.

How similar I am to your grandma jest przedstawieniem, w którym głównym tematem jest strach przed niepowodzeniem. Często paraliżuje nas on i zniechęca do podejmowania decyzji oraz działań. Strach przed krytyka i ośmieszeniem. A przecież próbować trzeba, bez względu na osiągnięty wynik, ponieważ przegranym jest ten kto nigdy nie próbuje. Inspirujące i rozwijające dla człowieka jest już samo darzenie do celu, a nie koniecznie pozytywny efekt końcowy, którego i tak nie da się przewidzieć.

Imprezy towarzyszące: Międzynarodowa Konferencja Naukowa Swoboda wypowiedzi artystycznej a pułapki wolności; wystawa multimedialna Z archiwum Chatki (autor: Łukasz Łepik i Ilona Wałęcak).

Kontakt i więcej informacji: kontestacje@gmail.com

www.kontestacje.ack.lublin.pl

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close