Lublin/XIV SOFT „Kontestacje”: Iwona Olszowska „Fall in Dance with Isadora Duncan Influence”

Zdjęcie: Lublin/XIV SOFT „Kontestacje”: Iwona Olszowska „Fall in Dance with Isadora Duncan Influence”

Na zdjęciu: Dominika Stróżewska. Fot. Cyprian Kucharuk.

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja tanTHEO oraz Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” zapraszają na XIIV Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje”, w  ramach którego Iwona Olszowska poprowadzi bezpłatne warsztaty Fall in Dance with Isadora Duncan Influence.

Zgłoszenia: warsztaty.tantheo@gmail.com. W temacie wiadomości należy wpisać tytuł warsztatów.

Prowadząca o warsztacie:

Podczas warsztatów będziemy podążali drogą filozofii Isadory Duncan, jej idei i myślenia o tańcu. Będziemy interpretować je na swój własny sposób, szukać prawdy ruchu, gestu, autentyczności, spontaniczności; będziemy ulegać grawitacji, wibracji, falować; inspirować się naturą, muzyką. Wszystko będzie impowizacją ciała duszy i umysłu.

Wykład performatywny (26 kwietnia, 14.30)

Improwizacja taneczna (26 kwietnia, 19.00)

***

Po raz pierwszy Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje” odbył się w 2005 roku. Kontestacje dojrzewały i rozwijały się w ciągu czternastu lat swojego istnienia w lubelskiej przestrzeni artystycznej. Festiwal nie posiadał nigdy formy konkursowej – to raczej spotkania, mające na celu zainteresowanie teatrem szerszej publiczności akademickiej i nie tylko.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.kontestacje.ack.lublin.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 16:00

Lublin: Akademickie Centrum Kultury UMCS Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close