Lublin/XIV SOFT „Kontestacje”: Teatr Tańca Arabeska „Zaćmienie”

Zdjęcie: Lublin/XIV SOFT „Kontestacje”: Teatr Tańca Arabeska „Zaćmienie”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja tanTHEO oraz Akademickie Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” zapraszają na XIIV Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje”, w  ramach którego Teatr Tańca Arabeska pokaże spektakl Zaćmienie.

O spektaklu:

Czasami mamy wrażenie, że wpadliśmy w sieć, z której nie potrafimy się wydostać. Czasami wydaje nam się, że jesteśmy w złym śnie, ciągle słyszymy te same słowa i nie możemy się z niego wyrwać. Czasami czujemy się jakbyśmy byli bezwładni i możemy jedynie ufać, że znajdziemy w kimś oparcie. Czasami po prostu szukamy sensu.

 

***

Po raz pierwszy Studencki Ogólnopolski Festiwal Teatralny „Kontestacje” odbył się w 2005 roku. Kontestacje dojrzewały i rozwijały się w ciągu czternastu lat swojego istnienia w lubelskiej przestrzeni artystycznej. Festiwal nie posiadał nigdy formy konkursowej – to raczej spotkania, mające na celu zainteresowanie teatrem szerszej publiczności akademickiej i nie tylko.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny!

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.kontestacje.ack.lublin.pl

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 18:45

Lublin: ACK Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close