Lublin/XIX Konfrontacje Teatralne: Marta Graham Cracker „Cabaret”

Zdjęcie: Lublin/XIX Konfrontacje Teatralne: Marta Graham Cracker „Cabaret”

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Gospodarzem tego kabaretu drag jest Martha Graham Cracker, prawdopodobnie najwyższa i najbardziej owłosiona drag queen, jaką znacie – hit nowojorskich scen klubowych, wielki przebój Joe’s Pub, świetny kabaret drag i doskonały koncert. Martha Graham Cracker, przez amerykańską prasę ogłoszona „Królem Drag Queen”, na scenie pojawia się z czteroosobowym zespołem grającym na żywo. Po raz pierwszy wystapi w Polsce. Zaprezentuje nowe aranżacje i mash-upy utworów różnych artystów, począwszy od piosenek Prince’a, Crowded House, aż po kompozycje Motley Crue i Niny Simone – włączając to wszystko, co mieści się pomiędzy. Ci, dla których drag show to wyłącznie playback, będą zaskoczeni.

W Marthę Graham Cracker wciela się Dito van Reigersberg, współzałożyciel i jeden z dyrektorów artystycznych Pig Iron Theater Company, laureata nagrody OBIE.

Skład zespołu
Bas: Andrew Nelson
Perkusja: Ned Sonstein
Pianino: Victor Fiorillo
Puzon: Ernest Stuart

Bilety: 20/30 PLN

Trailer fetsiwalu

Program festiwalu

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 22:00

Lublin: Sala Widowiskowa, Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close