Lublin/XIX Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Jarosław Cymerman, Grzegorz Kondrasiuk „Człowiek / ciało / miasto” – wykład otwarty

Zdjęcie: Lublin/XIX Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Jarosław Cymerman, Grzegorz Kondrasiuk „Człowiek / ciało / miasto” – wykład otwarty

Fot. Bettina Stöß

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach XIX Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca Lubelski Teatr Tańca zaprasza na wykład otwarty Człowiek / ciało / miasto, który wygłoszą wspólnie Jarosław Cymerman i Grzegorz Kondrasiuk. Czwarty z serii wykładów odbywających się pod hasłem „Scena Lublin” w ramach obchodów 250-lecia teatru publicznego w Polsce stanowi spojrzenie na historię scen miejskich, ale także i na miasto jako scenę widowisk artystycznych i społecznych. Tym razem poprzez przykłady dawnych zgromadzeń i widowisk publicznych oraz współczesnych spektakli teatralnych – zostaną pokazane sposoby wpisywania się ulotnej, ludzkiej obecności w nieco bardziej trwalszy miejski pejzaż.

 

Do pobrania:

Program festiwalu

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 16:00

Lublin: Sala Kinowa, Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close