Lublin/XVI Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca/„Polskie Dialogi”: Anna Haracz – Kino Variatino „The Blue Resonance”

Zdjęcie: Lublin/XVI Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca/„Polskie Dialogi”: Anna Haracz – Kino Variatino „The Blue Resonance”

Fot. Betina Stoess

Wersja do druku

Udostępnij

Anna Haracz:To nie jest spektakl, to mój taniec i mój śpiew, za każdym razem nie do powtórzenia zdarzenie które jest rezonansem miejsca, czasu, otoczenia, stanu, przepływu lub jego braku, myśli bądź bezmyślności, uczuć bądź ich braku. To może być cokolwiek – takie jakie jest. Teraz.

Ojciec dbał o chleb, brat – bronił, nauczyciel – prowadzi a partner – wspiera… Umiem żyć bez tego… Opłacam rachunki, uszczelniam cieknące krany i … mogę być gdziekolwiek…

… ale, gdy mam przy sobie moich mężczyzn, zamykam oczy i tańczę tak, jak najbardziej lubię na świecie… bez strachu, że o coś się rozbiję… czyli rezonuję błękitem…


koncept i wykonanie: Anna Haracz
muzyka i śpiew: Anna Haracz
kostium: Anna Haracz
światła: Artur Apanowicz
czas trwania: 20 min


O 22.30, w klubie festiwalowym odbędzie się spotkanie z artystami: Karolina Garbacik, Anna Haracz, Eryk Makohon, Ryszard Kalinowski, Magdalena Ptasznik, Jacek Owczarek, które poprowadzi Anna Królica.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Warsztaty Kultury, ul. Popiełuszki 5, Lublin

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close