Lublin/XVII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Kathryn Schetlick i Zena Bibler „Kształcenie relacji” – warsztaty improwizacji w przestrzeni miasta

Zdjęcie: Lublin/XVII Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca: Kathryn Schetlick i Zena Bibler „Kształcenie relacji” – warsztaty improwizacji w przestrzeni miasta

Fot. z materiałów organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Kathryn Schetlick i Zena Bibler: „Jake instrukcje choreograficzne otrzymujemy, gdy używamy miejsca publicznego? Jakie informacje/wskazówki/dyrektywy obserwujemu? W jaki sposób są przekazywane? Jak przestrzeń jest kształtowana do prowadzenia zajęć? Jak przestrzeń jest kształtowana przez zajęcia? Jaka jest reakcja ludzi na strukturę przestrzeni? Jak „natura” wpływa na użycie, strukturę i funkcję przestrzeni? Można operować pojeciami prestrzeń, czas, unison, grupowanie, dynamika, orientacja, kierunek, frazowanie, powtarzalność, tempo, kontrast. W jaki sposób możesz zwiększyć /zmiejszyć widzialność?”

Udział w WARSZTATACH IMPROWIZACJI w przestrzeni miasta jest bezpłatny.
Do udziała organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych otwartych na nowe doświadczenia, nie jest wymagane doświadczenie w dziedzinie tańca.
Kartę  zgłoszeń należy przesłać na adres: warsztaty.taniec@ck.lublin.pl.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 13:00

Lublin: warsztat w przestrzeni miejskiej, w godzinach 13.00-15.00

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close