Magdalena Paszkiewicz – „Panna P”

Zdjęcie: Magdalena Paszkiewicz – „Panna P”

Wersja do druku

Udostępnij

Premierowy spektakl Magdaleny Paszkiewicz został przygotowany w ramach programu rezydencyjnego „Rezydencja/Premiera”, jako ostatnia tegoroczna realizacja edycji 2011.   Solo Panna P  powstało pod opieką artystyczną Wojciecha Mochnieja. Artystka związana jest z dwiema działającymi w Łodzi grupami tanecznymi: Teatrem Tańca PRO i Pracownią Fizyczną. Realizuje również projekty niezależnie we współpracy z innymi twórcami.

 

O spektaklu:

Panna P wydaje się pospolita i nic nie znacząca, jak każdy. Gdy myśli, że nikt nie patrzy… układa ciało w bukiety, głęboko oddycha, marzy. Gdy przemyka niewidzialna ulicami smakuje świat cudzych okien. Gdy nabiera podejrzeń, że jest podglądana…

choreografia, wykonanie, muzyka: Magdalena Paszkiewicz / współpraca artystyczna: Wojciech Mochniej

Reżyseria, choreografia, taniec : Magdalena Paszkiewicz
Koncepcja przestrzeni, światła: Magdalena Paszkiewicz
Muzyka : Kuba Pałys
Prezentacja video : Anna Perek
Grafika : Anna Perek
Współpraca artystyczna: Anna Banach
Konsultacja artystyczna : Wojciech Mochniej
Produkcja : Gdański Klub Żak
Spektakl zrealizowano we współpracy z Klubem Żak, w ramach Gdańskiego Festiwalu Tańca (blok: rezydencja / premiera 2011)

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close