Mazury/Nowe Guty k. Orzysza: „Taniec – ciało jako cud” – warsztat ruchowo-taneczny z Kamilą Jezierską

Zdjęcie: Mazury/Nowe Guty k. Orzysza: „Taniec – ciało jako cud” – warsztat ruchowo-taneczny z Kamilą Jezierską

Wersja do druku

Udostępnij

Tygodniowy warsztat ruchowo-taneczny podczas którego uczestnicy będą doświadczać ciała jako cudu. Obszary poruszane podczas warsztatu to ekspresja i wypowiedź poprzez ciało – wypowiedź niewerbalna, świadomość ciała, medytacja w ruchu a improwizacja, taniec organiczny. Poprzez  pracę z ciałem i wewnętrzny wgląd można zyskać  stały kontakt z przestrzenią w środku nas – ze świadomością. Kontakt ten to pole dla rozwoju intuicji, czyli wewnętrznego głosu, który pochodzi z poczucia braku oddzielenia – poczucia jedności ze wszystkim i ze wszystkimi. Uczestnicy warsztatu będą uczyć się pozwalać ciału tańczyć, bez oceny i ograniczeń, poznawać swój język tańca i doświadczać świadomego spotkania ze sobą.

Ogólny plan dnia

godz.8.00-.8.45 Medytacyjne powitanie dnia/ Streching,

godz.9.00 – 10.00 Śniadanie

10.00 – 14.00 czas wolny (jezioro/ spływ kajakowy/ jazda konna/ boskie nic nier

obienie)

14.00 -15.00 – obiad

16.15 – 17.45 wykład/medytacja/joga

18.00 -19.00- kolacja

godz. 19.30-21.30 – Taniec – ciało jako cud:  autorski program ruchowo/tanecznej.

Miejsce: Gut Plejs w Nowych Gutach k. Orzysza nad Jez. Śniardwy, Mazury.

Prowadzenie:

Kamila Jezierska – tancerka, choreograf, nauczyciel ruchu/tańca, pedagog, terapeuta, trener rozwoju osobistego, prywatnie zwolenniczka radowania się. Podróżuje w głąb, doświadcza ciała jako cudu, i z radością dzieli się tymi lekcjami   www.kamiradea.com

Dance bio: Urodziła się w Toruniu prawie 11000 dni temu. Jest członkiem The Icelandic Association of Professional Dancers, The International Dance Council CID.  Magister Pedagogiki o specjalności Animacja Społeczno-Kulturalna / Taniec. Była dyrektorem Wydziału Tańca Współczesnego w Reykjavik Dance Academy(Islandia). Performer   wielu projektów tanecznych i teatralnych  w kraju i zagranicą. m.in. Steptext Dance Company(DE), Te’Art Kam(PL), Troubled Duet(IN). Współpracuje z Attakkalari Bangalore/India gdzie wykłada m.in. Technikę Tańca Współczesnego oraz Europejskie Techniki Performatywne.

inwestycja:

warsztat – 620 zł

nocleg

7 nocy z wyżywieniem veg:

we własnym namiocie: 530zł/os

12 miejsc na sali (2 sale po 6 łóżek) w swoim śpiworze: 630zł /os

3 pokoje 2 osobowy: 890zł/os

Liczba miejsc ograniczona. Miejsce rezerwuje wpłacona zaliczka150zł.

Jeśli wpłacicie do 7go lipca zaliczkę w wysokości 500zł lub całą kwotę to otrzymujecie 10% zniżki na nocleg.

ARCHIWUM PREZENTACJI

Mazury: Gut Plejs w Nowych Gutach k. Orzysza nad Jez. Śniardwy

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close