Międzynarodowy Dzień Tańca 2017/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie: Warsztaty „Partnering”. Prowadzenie: Karolina Kroczak

Zdjęcie: Międzynarodowy Dzień Tańca 2017/Centrum Sztuki Tańca w Warszawie: Warsztaty „Partnering”. Prowadzenie: Karolina Kroczak

Fot. Marta Ankiersztejn.

Wersja do druku

Udostępnij

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca 2017, organizowanego przez Centrum Sztuki Tańca w Warszawie, Teatr Tańca Zawirowania zaprasza na warsztat z partneringu, który poprowadzi Karolina Kroczak.

O warsztacie:

Nie od dziś wiadomo, że pracując indywidualnie można dojść tylko do pewnego poziomu rozwoju. Pracując we dwoje lub w grupie można osiągnąć zdecydowanie więcej – zarówno w tańcu, jak i w życiu!

Partnering jest formą tańca, gdzie ruch powstaje pomiędzy dwójką lub większą ilością tancerzy, jest zdefiniowany przez ustalony wcześniej przebieg lub zadania ruchowe. W partneringu dominuje myślenie „my” i koncentracja na tym, co odczuwa partner. Właśnie przeniesienie uwagi na partnera uczy wrażliwości i miękkości w kontakcie fizycznym. Trening w zakresie partneringu skupia się na wypracowaniu odpowiedniego poziomu elastyczności, aby móc dopasować się do działania drugiej osoby. Jest to dziedzina, której nie można nauczyć się samemu i to stanowi o jej niezwykłości…

O prowadzącej

Wstęp wolny.

Na warsztat obowiązują zapisy mailowe: ttzawirowania@gmail.com

Liczba miejsc: 16 (decyduje kolejność zgłoszeń)

Warsztaty odbędą się w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Tańca 2017 organizowanego przez Centrum Sztuki Tańca w Warszawie.

Więcej informacji: https://facebook.com/events/452919821727531/

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 16:00

Warszawa: Teatr Tańca Zawirowania. ul. Wspólna 61 lokal 101, w godz. 16.00-17.30.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close