Spektakle

Mrągowo: Prezentacje tańca współczesnego MŁODE FORMY 3

Zdjęcie: Mrągowo: Prezentacje tańca współczesnego MŁODE FORMY 3

V

Wersja do druku

Udostępnij

Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie zaprasza na taneczne wydarzenie, w którym wezmą udział zespoły tańca współczesnego oraz choreografowie. Na program prezentacji złożą się: warsztaty taneczne, konkurs, pokazy spektakli, wystawa fotografii, taneczne działania w przestrzeni miasta, wieczór improwizacji.

 

Trzecia edycja MŁODYCH FORM odbędzie się w dniach 11-12 maja 2012 r., prezentacje konkursowe – w sobotę 12 maja. Wstęp na prezentacje i spektakle jest wolny.

Program Młodych Form 3

piątek 11 maja
10.00 – 14.00  przyjazd uczestników, rejestracja / próby
14.00 – 18.15  warsztaty: Anna Godowska / Janusz Orlik
20.00  laboratorium improwizacji
             taneczny wieczór oparty na improwizacji z udziałem 
             chętnych tancerzy – uczestników młodych form
         
sobota 12 maja
10.00 – 12.00  warsztaty: Anna Godowska / Janusz Orlik
15.00  taneczne działania w przestrzeni miasta (plac PCK przy CKiT)
teatr światła, mrągowska scena tańca współczesnego

16.00  p r e z e n t a c j e  konkursowe zespołów (kolejność poniżej)
18.00  spektakl PIĄTKA Pracowni Fizycznej z Łodzi
18.30  ogłoszenie wyników konkursu

19.00  spotkanie uczestników oraz
             instruktorów-choreografów z jurorami 

a także…
taniec w fotografii Jakuba Wittchena


PREZENTACJE ZESPOŁÓW 2012
12 maja godz. 16.00 CKiT

mrągowska scena tańca współczesnego / 20’
(Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie)
Runo, choreografia: Marta Szymborska; muzyka, wykonanie: Justyna Zapała
POZA KONKURSEM

1. GEST (Kętrzyńskie Centrum Kultury) / 5’
Night Air, choreografia: Katarzyna Rakowska

2. METRUM (Klub Garnizonowy w Węgorzewie) / 5’
Puls ziemiinstruktor: Grażyna Wojtkiw, choreografia: Izabela Chlewińska

3. Grupa Tańca Współczesnego WG (Centrum Kultury i Sportu w Garwolinie) / 7’
Labirynt Namiętności, choreografia: Monika Kopik i zespół

4. IMPULS (Węgorzewskie Centrum Kultury) / 9’
Synestezja, choreografia: Katarzyna Rakowska

5. TOWARZYSTWO SZTUKI SUROWEJ / 20’
(Danceoffnia Studio Działań Kreatywnych w Białymstoku) 
W stronę centrum…, choreografia: Dorota Baranowska

6. Teatr Tańca INOJ (Białołęcki Ośrodek Kultury) / 30’
Opowieść o studni, choreografia: Katarzyna Kryczka

 

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close