Olsztyn/Artoffnia: Anna Afeltowicz „Fizjoterapia w tańcu” – warsztaty

Zdjęcie: Olsztyn/Artoffnia: Anna Afeltowicz „Fizjoterapia w tańcu” – warsztaty

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA w Olsztynie zaprasza na warsztaty fizjoterapii w tańcu, które poprowadzi fizjoterapeutka, tancerka i instruktorka Anna Afeltowicz. Warsztaty przeznaczone są dla tancerzy, choreografów, sportowców. Cena: 180 zł (w cenie: 12 h warsztatów, materiały szkoleniowe). Liczba miejsc jest ograniczona (grupa do 10 osób). Decyduje kolejność zgłoszeń oraz kolejność wpłat (do 11 stycznia).

Zgłoszenia i informacje: biuro@artoffnia.pl lub tel. 511-748-094.

Zakres warsztatów:

– podstawy anatomii, biomechaniki (nauka o ruchu) i patobiomechaniki (nauka o nieprawidłowym ruchu) w kontekście aktywności ruchowej, jaką jest taniec, gimnastyka i fitness;
– skuteczny i bezpieczny stretching;
– techniki kształtowania siły i wytrzymałości;
– analiza najczęściej popełnianych błędów w treningu, które mogą skutkować kontuzjami;
– procedury postępowania w przypadku wystąpienia urazu u podopiecznego.

Anna Afeltowicz jest dyplomowanym fizjoterapeutą. Praca jest jej największą pasją, więc wykonuje ją z zaangażowaniem i sercem. Już podczas studiów uczestniczyła w dodatkowych praktykach i stażach, co zaowocowało szerokim doświadczeniem w rehabilitacji ortopedycznej, neurologicznej, pediatrycznej i sportowej. Wciąż dokształca się na dodatkowych kursach i szkoleniach. Ma na swoim koncie kilka nagród za pracę naukową poświęconą diagnostyce fizjoterapeutycznej i nowoczesnej rehabilitacji. Specjalizuje się w terapii dolegliwości bólowych kręgosłupa i kończyn. Drugą pasją, która pełni w jej życiu bardzo ważną rolę jest taniec. Jest tancerką i instruktorką Pracowni Tańca PRYZMAT. Szczególnie bliskie są jej techniki tańca współczesnego, contact improvisation, modern i jazz. W tańcu najbardziej interesuje ją poszukiwanie własnego języka wyrazu, który przekracza granice poszczególnych technik.

Więcej o wydarzeniach ARToffNI

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close