Olsztyn: Finał rezydencji artystycznej Olsztyńskiego Teatru Tańca

Zdjęcie: Olsztyn: Finał rezydencji artystycznej Olsztyńskiego Teatru Tańca

Na zdjęciu: Jan Sarata. Fot. Archiwum Olsztyńskiego Teatru Tańca

Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA w Olsztynie zaprasza na finał rezydencji artystycznej Olsztyńskiego Teatru Tańca, zrealizowanej przez Jana Saratę podczas dwutygodniowego pobytu w Olsztynie.

Wersja do druku

Udostępnij

Uczestnicy wydarzenia będą mogli zobaczyć materiał w formule work in progress pt. Teraźniejszość za chwilę stanie się historią.

Zdaniem autora jest to zbiór widokówek z Olsztyna. Inspiracje zbierane podczas podróży i doświadczeń przestrzeni miejskiej mają swoją konkluzję w działaniu scenicznym, mieniącym się od form. Autor próbuje zrozumieć miasto przez czucie go tu i teraz, równocześnie zapraszając jego historię do nadania komentarza temu doświadczeniu. W swojej pracy kierował się poznawaniem przestrzeni nie tylko przez zmysł wzroku i to chciał przełożyć na doświadczenie widzów i widzek.

Pokaz będzie połączeniem projekcji filmowej oraz pokazu performatywnego artysty na żywo.

Udział w pokazie jest bezpłatny. Zgłoszenia należy przesyłać na adres: teatr@ott.olsztyn.pl.

Uwaga: liczba miejsc na widowni jest ograniczona.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Olsztyn: siedziba Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA, ul. Smętka 28 a

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close