Olsztyn: Olsztyński Teatr Tańca „NIENASYCENIE” – chor. Antonella Boccadamo

Zdjęcie: Olsztyn: Olsztyński Teatr Tańca „NIENASYCENIE” – chor. Antonella Boccadamo

Fot. Arkadiusz Stankiewicz

Wersja do druku

Udostępnij

NIENASYCENIU na scenie pojawia się pięć wyimaginowanych postaci, każda o wyjątkowej i unikalnej osobowości. Ich zarysy powstały podczas dwumiesięcznej pracy i poszukiwań artystycznych. Proces twórczy polegał na badaniu jednostek w sposób intensywny, czasem niewygodny, a nawet wyczerpujący dla samych artystów, ale zawsze był pełen głębokiej prawdy o nich samych. Tancerze wykraczają poza rozpoznawalne zachowania przekształcając je w wyrafinowane kompozycje. W poczuciu nienasyconej ciekawości NIENASYCENIE chce przekazać publiczności siłę, piękno a zarazem surową i niepohamowaną kruchość, których można doświadczyć jednocześnie.

Reżyseria i choreografia: Antonella Boccadamo
Tancerze: Anna Janczarek, Monika Parafiniuk, Aleksandra Salej, Magdalena Widłak, Wojciech Marek Kozak
Asystent choreografa: Nikolo Pianalto
Opiekun artystyczny: Katarzyna Grabińska
Premiera: 28 grudnia 2019, Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie
Produkcja: Spektakl NIENASYCENIE został wyprodukowany w ramach projektu „Olsztyński Teatr Tańca. Prolog” finansowanego z Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. Organizator: Fundacja Tańca i Sztuki ARToffNIA oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie.
Partner i siedziba: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Pragniemy zaznaczyć, że po pokazach 28.12.2019  w ramach “Olsztyński Teatr Tańca. Prolog” finansowanego z OBO 2019 spektakl wszedł na stałe do repertuaru Olsztyńskiego Teatru Tańca, na zasadach OTT

Czas trwania: 60 min

Bilety do nabycia: https://www.bilety24.pl/teatr/olsztynski-teatr-tanca-nienasycenie–57872

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Olsztyn: Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych, ul. Parkowa 1

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close