Olsztyn/Otwarta Scena Tańca odc. 2: Wieczór z Towarzystwem Sztuki Surowej

Zdjęcie: Olsztyn/Otwarta Scena Tańca odc. 2: Wieczór z Towarzystwem Sztuki Surowej

Towarzystwo Sztuki Surowej. Fot. materaiły organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Wieczór z Towarzystwem Sztuki Surowej z Białegostoku w ramach Otwartej Sceny Tańca. W programie  premiera spekatklu  W stronę centrum, czyli wzrost narastającego skrótu w choreografii Doroty Baranowskiej, a po prezentacji  performatywny wieczór po spektaklu prowadzony przez TSS oraz rozmowy pospektaklowe. Wstęp wolny.

Premierowy spektakl jest przekrojem kontekstów, relacji z wydarzeń , które mogą przytrafić się każdemu z nas, od konkretu do metafory. Maxymalnie otwarta i surowa kompozycja.

Funkcjonalny, minimalistyczny, świetnej jakości…
A może trochę różu, betonu i element przypadku.

POMYSŁ , CHOREOGRAFIA:
Dorota Baranowska/

TAŃCZĄ: Alicja Gościewska, Monika Dąbrowska, Anna łaskarzewska, Karolina Kardasz, Gabriela, Marta Lewkowska, Jan Jankowski, Michał Kamiński, Michał Kalinowski.

Towarzystwo Sztuki Surowej powstało w 2010 roku. Obecnie grupę tworzą młodzi adepci pracując w zakresie technik tańca współczesnego: contemporary, contact improwizacja oraz balet. Tancerze na co dzień pracują pod okiem
Kasi Jankowskiej , Adama Bartoszewicza i Doroty Baranowskiej (tancerze Grupy Przejściowej z Białegostoku).Założeniem zespołu  jest poszukiwanie ciekawych form wyrazu scenicznego i poszukiwanie we własnym ciele nowych możliwości.

Trailer o grupie: http://www.youtube.com/watch?v=YJr6xBWmDtI

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

OLSZTYN: sala kameralna Amfiteatr, ul. Zamkowa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close