Olsztyn: OTWARTA SCENA TAŃCA odc. 4

Zdjęcie: Olsztyn: OTWARTA SCENA TAŃCA odc. 4

Fot.Luc Depreitere

Wersja do druku

Udostępnij

Już po raz czwarty Miejski Ośrodek Kultury wraz z Pracownią Tańca PRYZMAT będzie organizatorem spotkania z cyklu OTWARTEJ SCENY TAŃCA odc.4 w terminie 6-7 października 2012 (uznane jako jedno z wydarzeń artystycznych w ramach projektu WARMIA REBELIA KULTURY). Wydarzenie to jest cyklicznym spotkaniem środowiska sztuki tanecznej, w ramach którego organizowane są warsztaty (zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych) oraz wieczór, na którym prezentowane są spektakle (wstęp wolny). W programie warsztaty Floor work/taniec współczesny z Ryszardem Kalinowskim z Lubelskiego Teatru, pokaz filmu Stand By, powstały wyniku współpracy Karen Foss i Lubelskiego Teatru Tańca, a także przedstawienie Stan doskonały Joanna Malitki i Julii Dondziło-Grześ (6 pażdziernika od godz. 19.00, sala w Amfiteatrze, wstęp wolny).

Szczegóły na stronie http://pryzmat-taniec.pl/page/show/391167481

a także do pobrania

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty do pobrania

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Olsztyn: Sala pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena, ul. Zamkowa

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close