Olsztyn: Otwarta Scena Tańca odc.5

Zdjęcie: Olsztyn: Otwarta Scena Tańca odc.5

Fot. z materiałów PMT.

Wersja do druku

Udostępnij

Pracownia Tańca Pryzmat zaprasza do Olsztyna na 5. odcinek Otwartej Sceny Tańca. W programie: fragment spektaklu The Great Dictator w wykonaniu Wioli Fiuk, premiera spektaklu Wysokie obcasy w choreografii Neli Mitukiewicz, improwizacja w wykonaniu Pracowni Tańca Pryzmat i gości, pokazy zespołów dziecięcych Pryzmacik i Pryzmaciątka oraz rozmowy pospektaklowe.

Wysokie obcasy – przedstawienie dyplomowe w choreografii Neli Mitukiewicz – studentki trzeciego roku wydziału Choreografii i Technik Tańca Akademii Muzycznej w Łodzi z udziałem tancerzy Pracowni Tańca PRYZMAT.

Występują: Kamila Olszewska, Monika Parafiniuk, Paulina Spiel.

Muzyka: Meredith Monk.

Konsultacja choreograficzna: Jacek Owczarek.

W pokazie improwizacyjnym wezmą udział: tancerze Pracowni Tańca Pryzmat, Magdalena Faszcza (flamenco), Bartosz Pawlik (hip-hop), Dawid Sadlak (break dance).

Prezentacje pracy zespołów dziecięcych przygotowane zostały przez instruktorów Kamilę Olszewską (Pryzmacik) i Selenę Popławską (Pryzmaciątka).

Wydarzeniu towarzyszyć będą warsztaty tańca współczesnego i modern jazz prowadzone przez Wiolę Fiuk.

Wstęp wolny.

Pryzmat

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 19:00

Olsztyn: Sala Kameralna pod Amfiteatrem, Miejski Ośrodek Kultury, ul. Dąbrowszczaków 3

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close