Olsztyn/Otwarta Scena Tańca odc.7: Pracownia Tańca PRYZMAT „I see a spider” – pokaz przedpremierowy

Zdjęcie: Olsztyn/Otwarta Scena Tańca odc.7: Pracownia Tańca PRYZMAT „I see a spider” – pokaz przedpremierowy

Na zdjęciu: Pracownia Tańca PRYZMAT. Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Projekt zrealizowany podczas rezydencji zespołu w Barcelonie w sierpniu 2014 roku. Jest to projekt współpracy z artystkami z Hiszpanii Cecilia Colacrai, Anna Rubirola i Mireia De Querol Duran, które tworzą kolektyw BIG BOUNCERS utrzymany w konwencji teatru tańca i sztuk performatywnych. Na koniec rezydencji PRYZMAT zaprezentował się w pokazie podsumowującym projekt przed hiszpańską publicznością (work in progress) w La Visiva. w Barcelonie.  Podczas pracy zespołu działaniom codziennie przyglądał się Miquel Wert Jirheden tworząc szkice inspirowane ruchem. Ta artystyczna przyjaźń z artystkami rozpoczęła się dzięki współpracy Domu Pracy Twórczej i Fundacja Burdąg z ośrodkiem Espai TragantDansa w Barcelonie we wrześniu 2013. Projekt zrealizowany został między innymi dzięki Fundacji ARToffNIA, stypendium artystycznemu Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego dla Katarzyny Grabińskiej na realizację polsko-hiszpańskiego spektaklu.

WSTĘP WOLNY (na zaproszenia, liczba miejsc ograniczona).

występują: 
PRACOWNIA TAŃCA PRYZMAT: Paulina Spiel, Monika Parafiniuk,
Aleksandra Dusza, Patrycja Grzywińska, Katarzyna Rutkowska,
Kamila Olszewska, Nela Mitukiewicz, Katarzyna Grabińska
reżyseria:
Mireia de Querol, Cecilia Colacrai, Anna Rubirola
opiekun artystyczny:
Katarzyna Grabińska

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 20:00

Olsztyn: ARToffNIA, al.Sybiraków 2

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close