Opera Wrocławska: „Open Door” – pokaz powarsztatowy

Zdjęcie: Opera Wrocławska: „Open Door” – pokaz powarsztatowy

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Opera Wrocławska zaprasza na finałowy pokaz choreografii powstałych podczas warsztatów choreograficznych Open Door. Pomiędzy dwoma wykonaniami  premiery operowej Zakaz miłości Ryszarda Wagnera , zostanie zaprezentowane dziewięć etiud choreograficznych, które z tancerzami Opery Wrocławskiej przygotowało dziewięciu polskich i zagranicznych choreografów.

To inicjatywa, która ma na celu propagowanie tańca współczesnego i wspieranie młodych choreografów w ich rozwoju zawodowym. Ponadto Open Door to promocja muzyki polskich kompozytorów. Przygotowane chorografie powstały do dzieł Fryderyka Chopina, Wojciecha Kilara, Sławomira Kupczaka i Pawła Mykietyna.

Etiudy zostaną zaprezentowane również w Dreźnie i Ostrawie w ramach partnerstwa z zagranicznymi instytucjami kultury.

Bilety: 10/20 zł

Szczególowe informacje o warsztatach Open Door.

Projekt jest realizowany we współpracy z Semperoper Ballet z Drezna.

Warsztaty zostały współfinansowane przez Fundację Współpracy Polsko-Niemieckiej, a patronat nad nimi objął Instytut Goethego.

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Wrocław: Opera Wrocławska, ul. Świdnicka 35

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close