Opole/Galeria Sztuki Współczesnej: „OCZOPLĄS” – zajęcia z improwizacji w ruchu (pilotaż). Prowadzenie: Magda Wolnicka

Zdjęcie: Opole/Galeria Sztuki Współczesnej: „OCZOPLĄS” – zajęcia z improwizacji w ruchu (pilotaż). Prowadzenie: Magda Wolnicka

Stymulacja ciała. Fot. B. Kruk

Wersja do druku

Udostępnij

OCZOPLĄS to kolejna odsłona poszukiwań ruchowych w przestrzeni Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu. Hasło wywoławcze „oczopląs” jest pretekstem do poszukiwania przyjemności ze swobodnego tańca i odkrywania własnego języka ruchowego oraz okazją do podjęcia praktyki zajmującej się wzrokiem i obserwacją. Od rozgrzewki uczestnicy zajęć przejdą do zadań z improwizacji w ruchu oraz szeroko pojętego tańca, aż do rozciągania ciała i kończącego zajęcia relaksu. Skupią  się na poznawaniu jakości ruchu, budowaniu relacji z grupą, otaczającą nas przestrzenią i pracami. Spotkania będą miały charakter eksperymentalny, a ich ostateczny kształt zależeć będzie od energii, pomysłów i otwartości grupy.

Zajęcia skierowane są do osób dorosłych w każdym wieku i z różnym doświadczeniem ruchowym. Jedyne wymagania to otwartość, ciekawość i zaangażowanie. Na spotkania należy przyjść w wygodnym stroju.

Prowadzenie: Magda Wolnicka

Zajęcia pilotażowe odbędą się w przestrzeni wystawy malarstwa Lecha Biernackiego).

Zgłoszenie (imię, nazwisko, dane kontaktowe) należy przesyłać na adres e-mail: info@galeriaopole.pl, wpisując w temacie wiadomości „OCZOPLĄS”.

Koszt zajęć: 15 zł (trzy spotkania, płatne przed pierwszymi zajęciami)

http://www.galeriaopole.pl/

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Opole: Galeria Sztuki Współczesnej, pl. Teatralny 12, w godz. 18.00-20.00.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close