Połczyn-Zdrój: XI Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego „Na bosaka”

Zdjęcie: Połczyn-Zdrój: XI Ogólnopolskie Warsztaty Tańca Współczesnego „Na bosaka”

Fot. materiały organizatorów.

Wersja do druku

Udostępnij

Stowarzyszenie„Połczyńskie Innowacje Kulturalne” zaprasza na kolejną, XI edycję Ogólnopolskich Warsztatów Tańca Współczesnego „Na bosaka”. OWTW podzielone będą na dwa turnusy, podczas których każdy będzie mógł dostosować wybór zajęć do swoich potrzeb i umiejętności. Wszystkie propozycje zajęć podzielone zostały na trzy kategorie przeznaczone dla osób na poziomie zaawansowanym, średniozaawansowanym i podstawowym. Każdy uczestnik będzie więc mógł znaleźć propozycję odpowiednią dla siebie, jak również osobiście ułożyć swój plan warsztatów.

Zajęcia poprowadzą stali goście warsztatów: Leszek Bzdyl, Witold Jurewicz, Dawid Lorenc, Jacek Owczarek, Igor Podsiadły, a ponadto: Natalia Iwaniec, Anna Krysiak, Anna Piotrowska, Iwona Olszowska, Anna Achimowicz, Aldona Chróściewicz, Paweł Grala, Sebastian Gębura, Adrian Bartczak, Sebastian Flegiel i Krzysztof Skolimowski. Pomiędzy dwoma turnusami odbędzie się intensywny weekend z zajęciami master class, prowadzonymi przez Wojciecha Mochnieja i Annę Wytych-Wierzgacz.

Program warsztatów obok zajęć tanecznych jak co roku obejmuje również projekcje kina tańca, wykłady teoretyczne, performatywne akcje uliczne i plenerowe, spotkania jam session oraz integracyjne imprezy taneczne.

Oferta warsztatowa jest skierowana nie tylko do tancerzy, ale również do instruktorów, improwizatorów, performerów lubiących działać w specyficznych przestrzeniach i w plenerze, dzieci uczestników, osób z kontuzjami i wadami układu ruchowego.

 

Zapisy

 

Więcej informacji  na stronie internetowej: www.owtw.pl

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Połczyn-Zdrój: Stowarzyszenie „Połczyńskie Innowacje Kulturalne”, Plac 1000-lecia 5/10

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close