Poznań/AAT: Maria F. Scaroni – Coaching „Praktykowanie stanów”

Zdjęcie: Poznań/AAT: Maria F. Scaroni – Coaching „Praktykowanie stanów”

Fot. z materialów ASF.

Wersja do druku

Udostępnij

W dniach 4-8 lutego Art Stations Foundation i SBNT zapraszają na kolejny coaching w ramach Alternatywnej Akademii Tańca. Podczas warsztatu Praktykowanie stanów Maria F.Scaroni proponuje holistyczne spojrzenie na ciało jako materiał jednocześnie energetyczny, fizyczny i emocjonalny. W ramach tego podejścia artystka proponuje eklektyczny trening zawierający w sobie elementy improwizacji i świadomościowych technik pracy z ciałem połączonych ze wschodnimi metodami kultywacji energii chi ( Qi Gong, Pranayama). W praktyce przekłada się to na rozpięte w czasie ćwiczenia pozwalające ciału doświadczyć i poddać różnym stanom obecności i świadomości. Szczególny nacisk położony jest tu na transformacyjne możliwości naszego ciała oraz sposoby wykorzystywania ich w praktyce scenicznej. Wydłużony czas trwania, znużenie i wyczerpanie stanowią pomocnicze strategie odkrywania nowych wrażeń i nowego doświadczania przestrzeni i stawiania istotnych w procesie twórczym pytań o przemiany ciała, sposoby modulacji otaczającej nas (nie tylko scenicznej) rzeczywistości oraz metody i strategie jakie w tym celu aplikujemy.

Coaching dla profesjonalistów:

Poniedziałek 4 lutego  – Piątek 8 lutego 2013

Zgłoszenia należy przesyłać na adres info@starybrowarnowytaniec.pl
do 25 stycznia 2013, w temacie e-maila AAT Scaroni. Proszę dołączyć profesjonalne CV.

Koszt coachingu: 250 zł

Otwarty pokaz pracy:

Piątek 08.02 / 19:00 / Studio Słodownia +3 / wstęp wolny

Alternatywna Akademia Tańca 2013

informacje o programie

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Poznań: Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Studio Słodownia 3

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

Teksty

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close