Poznań / Akademia Wychowania Fizycznego: Zimowy pokaz artystyczny

Zdjęcie: Poznań / Akademia Wychowania Fizycznego: Zimowy pokaz artystyczny

Spektakl dyplomowy kierunku taniec w kulturze fizycznej na AWF w Poznaniu; Fot. Maciej Zakrzewski

Pedagodzy i studenci kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu zapraszają na zimowy Pokaz Artystyczny. Pokaz odbędzie się 18 stycznia 2024 o godz. 18.00 w Auli w Budynku Głównym AWF.

Wersja do druku

Udostępnij

Pokaz zimowy to nieformalne, taneczne podsumowanie semestru. W pierwszej części prezentowane są fragmenty ćwiczeń i układów ruchowych praktykowanych na zajęciach. Każda prezentacja jest podparta krótkim wprowadzeniem przez osobę prowadzącą przedmiot, by przybliżyć widowni jego specyfikę. W drugiej części studentki i studenci mogą zatańczyć w autorskich etiudach w swoich ulubionych gatunkach i stylach tanecznych.

W programie:

I część: fragmenty prezentacji z programowych przedmiotów

II część: wybrane etiudy autorskie studentek kierunku Taniec w kulturze fizycznej

Wystąpią: studentki I, II i III roku kierunku taniec w kulturze fizycznej AWF Poznań, a także goszczące na Zakładzie studentki z kierunku Taniec z Universidade de Lisboa w Portugalii.

Więcej informacji na stronie wydarzenia: Zimowy Pokaz Artystyczny kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej AWF Poznań | Facebook

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Poznań: Aula w budynku głównym AWF, ul. Królowej Jadwigi 27/39

inne wydarzenia

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close