Poznań/Akcja Ciało!: zajęcia z Joanną Ogrodnik

Zdjęcie: Poznań/Akcja Ciało!: zajęcia z Joanną Ogrodnik

Fot. Z materiałów Art Stations Foundation

Wersja do druku

Udostępnij

Joanna Ogrodnik zaprasza na poniedziałkowe zajęcia taneczne. Poniedziałkowa AKCJA CIAŁO! jest cyklem regularnych spotkań wokół ciała, ruchu, świadomości ciała oraz improwizacji w ruchu. 

 

Grupa jest otwarta dla wszystkich. Nie ma znaczenia dotychczasowe doświadczenie – możesz być osobą początkującą! Będziemy rozwijać własne możliwości ruchowe w oparciu o różne metody pracy z ciałem w ruchu. Mile widziane są również osoby, które chcą się podzielić swoją praktyką.
Każde spotkanie kończymy jam session – nieokiełznaną wolnością ruchu!

Koszt jednych zajęć: 20zł. Karnet miesięczny: 15zł/ zajęcia.

Miejsce: Matejki 55/7a

Prowadzenie: Joanna Ogrodnik

Więcej informacji: akcjacialo@gmail.comfacebook.com/AkcjaCialo, tel. 791010749

Joanna Ogrodnik – artystka sztuk wizualnych, performerka, fotograficzka. Tańca współczesnego uczyła się w szkole tańca współczesnegoMuelle 3 w Bilbao. W Madrycie tańczyła w grupie teatru tańca aboccavolta, z którą prezentowała spektakl Cuando nada duele podczas konkursu choreograficznego CCM 2007. Uczyła się także tańca butoh – m.in. u Misako Horikawa i Krzysztofa Jerzaka. Wzbogacała wiedzę podczas intensywnych warsztatów z zakresu motoryki ciała, symboliki ciała, choreografii i kompozycji, kontakt improwizacji. Praktykuje od wielu lat jogę wg. metody B.K.S. Iyengara. Brała udział w międzynarodowych festiwalach sztuki performance: ZAZ Festival: Tel-Aviv/ Haifa; Dni Sztuki Performance we Lwowie; 13ty Międzynarodowy Festiwal Sztuki Performance NAVINKI w Mińsku (2011). Od ponad roku organizuje w Poznaniu warsztaty improwizacji w ruchu pod nazwą AKCJA CIAŁO! „W tańcu poszukuję wizualnego języka mówiącego o procesach, emocjach czy impulsach mających swój naturalny początek w poruszającym się ciele”

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:30

Poznań: Joga na Łazarzu, ul. Matejki 55/7a

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close