Poznań/Alternatywna Akademia Tańca 2019/SBNT na Malcie 2019: Rivca Rubin „Upwording Your World” – coaching

Zdjęcie: Poznań/Alternatywna Akademia Tańca 2019/SBNT na Malcie 2019: Rivca Rubin „Upwording Your World” – coaching

fot. materiały organizatora, Rivca Rubin

Wersja do druku

Udostępnij

Art Stations Foundation i Stary Browar Nowy Taniec zapraszają do udziału w kolejnej sesji Alternatywnej Akademii Tańca 2019, która odbędzie się w ramach przeglądu Stary Browar Nowy Taniec na Malcie. Warsztat Upwording Your World w dniach 24-28 czerwca poprowadzi Rivca Rubin.

Oto globalne wezwanie do zmiany myślenia poprzez przeformułowanie naszego codziennego języka (Upwording).

O warsztacie: 

Podczas pięciodniowego, intensywnego treningu uczestnicy odkryją, jak przenieść się z miejsca, gdzie są teraz, do miejsca, w którym chcą być. Prowadząca skupi się na kilku elementach: po pierwsze – na tym, jak określić pożądaną, atrakcyjną wizję siebie (swojej sytuacji), tę, którą potem chce się zrealizować? Jak odkryć to, co jest nam pomocne lub rozpoznać, co utrudnia komunikowanie się z samym sobą i z innymi. A także: jak poprzez Upwording nauczyć się pracować z osobami, z których opiniami niekoniecznie się zgadzamy. Warsztat pomaga zrozumieć, co napędza działania i zachowania ludzi, uczy prostej metody clean coaching, przydatnej przy wspieraniu innych oraz pozwala odkryć, jak skutecznie, ale i komfortowo, dawać i przyjmować informacje zwrotne (feedback). Rivca Rubin wraz z uczestnikami spróbuje nazwać strategie, które sprawiają, że konflikt staje się kreatywnym wyzwaniem, a także pozyskać nowe metody kreatywnego myślenia – zarówno dla procesu tworzenia, (samo)udoskonalenia, jak i dla rozwiązywania problemów.

Zajęcia pozwolą uczestnikom zwiększyć pewność siebie, wyzwolić potencjał, rozwinąć zdolności liderskie i umiejętność tworzenia bardziej satysfakcjonujących, ożywionych, trwałych związków – zarówno w pracy (i w procesie twórczym), jak i w życiu rodzinnym, w społeczeństwie czy w obrębie różnych  kultur. Po to, by świadomie tworzyć świat, w którym wszyscy będziemy chcieli żyć.

Słowa Zmieniają Światy – twój, mój, nasz.

Zgłoszenia wraz z profesjonalnym CV i listem motywacyjnym w języku angielskim należy przesyłać do 16 czerwca (niedziela), do godz. 23.59 na adres: m.harasimowicz@artstationsfoundation5050.com (w tytule zgłoszenia: AAT Rubin)

Koszt uczestnictwa: 300 zł

Rivca Rubin – pomaga ludziom żyć życiem, którego pragną: artystom w realizacji ich wizji, zrozumieniu i rozwinięciu ich własnej praktyki; firmom i organizacjom w określeniu kierunku ich rozwoju, dostosowaniu sposobów pracy do wyznawanych wartości i w kreowaniu kultury pracy, dzięki której wszyscy czują się zaangażowani, docenieni i zmotywowani do rozwoju. Jest dyrektorem Imagine – organizacji zajmującej się zagadnieniami liderstwa i rozwoju oraz mentoringiem kulturalnych aktywistów, artystów, moderatorów i programatorów. W 2016 roku stworzyła  Uptimism – globalny ruch postulujący i inspirujący przemianę myślenia poprzez zmianę codziennego języka. W centrum jej działań leży przekonanie o konieczności odejścia od życia w poczuciu przymusu w stronę  życia kierowanego świadomym wyborem.

Rivca pracuje z zespołami, organizacjami, społecznościami w całej Europie i w Południowej Afryce. Obecnie moderuje m.in. niemiecką Akademię Producentów Sztuk Performatywnych, współpracuje z Akademią Islington Mill w Anglii, prowadzi szkolenia z serii Upwording Your Relationships dla organizacji seedcom w Johannesburgu, przygotowuje także program dla szkoły teatru fizycznego w czeskim Brnie oraz wspiera w rozwoju zespół Schloss Bröllin’s.

W latach 1985-1995 prowadziła organizację Physical State International oraz laboratorium dla młodych artystów Kaizen Creative (1997-2002). W latach 1997-2001 wykładała także na Uniwersytecie w Manchesterze. Zanim została trenerem, była producentką i choreografką. Jest magistrem Stosowanych Nauk Behawioralnych i licencjonowanym trenerem Non Violent Communication (NVC) oraz programowania neurolongwistycznego (NLP); jej doświadczenie obejmuje także studia z zakresu Clean Language, Spiral Dynamics, Systems Thinking oraz filozofii. www.rivcarubin.com

ARCHIWUM PREZENTACJI

godz. 10:00

Poznań: Stary Browar, Studio Słodownia 3, ul. Półwiejska 42

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close