Poznań/Alternatywna Akademia Tańca: Sjoerd Vreugdenhil – Coaching „Kompozycja w oparciu o metody improwizacyjne Williama Forsythe’a”

Zdjęcie: Poznań/Alternatywna Akademia Tańca: Sjoerd Vreugdenhil – Coaching „Kompozycja w oparciu o metody improwizacyjne Williama Forsythe’a”

Wersja do druku

Udostępnij

Alternatywna Akademia Tańca zaprasza na autorskie laboratorium kompozycji wieloletniego solisty Ballet Frankfurt. Zajęcia oparte na zwiększającej świadomość ciała w przestrzeni metodzie improwizacji wybitnego choreografa Williama Forsythe’a, w ramach której dekonstrukcja klasycznej techniki baletowej doprowadziła do nazwania ok. 30 „modułów” (jakości /konceptów ruchowych). Wykorzystanie modułów w trakcie improwizacji pozwala nieograniczenie zwiększać kreatywność tancerzy i ilość wariacji danego ruchu; metoda, choć stworzona na bazie klasyki, stanowi dziś kanon treningu improwizacji współczesnego tancerza niesamowicie powiększając nie tylko umiejętności techniczne, ale i świadomość choreograficzną wykonawców.

Coaching odbędzie się w dniach 15 – 19 kwietnia 2013.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres m.maciejewski@artstationsfoundation5050.com do 5 kwietnia 2013, w temacie e-maila AAT Vreugdenhil. Proszę dołączyć profesjonalne CV. Koszt coachingu: 250 zł

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close