Poznań/Ania Nowak – rezydencja: Spotkanie otwarte pod hasłem „Miłość jako forma spędzania czasu. Czytanie, oglądanie, gadanie”

Zdjęcie: Poznań/Ania Nowak – rezydencja: Spotkanie otwarte pod hasłem „Miłość jako forma spędzania czasu. Czytanie, oglądanie, gadanie”

Wersja do druku

Udostępnij

Od artystki:

Na spotkaniach otwartych dla wszystkich chętnych będziemy razem czytać, oglądać, komentować i zastanawiać się nad różnymi tematami związanymi z miłością, intymnością i ich transformacjami w dzisiejszej rzeczywistości społecznej i ekonomicznej.

Ania Nowak  – uprawia choreografię myśli, języka i sytuacji. Obecnie zajmuje ją aspekt czasowości w sztukach performatywnych oraz miłość jako forma improwizacji i sposób generowania wiedzy. Za istotną część swojej działalności uznaje uczestniczenie w nieformalnych strukturach wymiany i współpracy z innymi młodymi artystami oraz rozwijanie praktyk feministycznych. Ukończyła studia filologiczne na UJ w Krakowie oraz choreograficzne w berlińskim Inter-University Center for Dance (HZT). Jej prace pokazane zostały m.in. w ramach Tanztage Berlin 2015, w Akademie der Kuenste, Uferstudios i Neukoellner Oper w Berlinie oraz w Amsterdamie, Barcelonie i Sztokholmie. Pracowała przy tworzeniu choreografii do ceremonii otwarcia Pierwszych Igrzysk Europejskich w Azerbejdżanie. Jest stypendystką Prezydenta Miasta Krakowa, Instytutu Muzyki i Tańca oraz programu Danceweb w ramach festiwalu ImpulsTanz w Wiedniu.

www.technologiesoflove.tumblr.com

Więcej informacji o rezydencji: www.zamek.poznan.pl/news,pl,454,7056.html

 

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 17:00

Poznań: CK ZAMEK, ul. Św. Marcin 80/82, Sala Prób.

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close