Poznań/Dla każdego gestu inny aktor: Rodrigo Sobarzo de Larraechea „Żniwa (The Harvest)”

Zdjęcie: Poznań/Dla każdego gestu inny aktor: Rodrigo Sobarzo de Larraechea „Żniwa (The Harvest)”

Fot. ASF.

Wersja do druku

Udostępnij

Żniwach ogłaszamy scenę teatralną „żyznym gruntem”, takim jak uprawne pole, gdy dojrzewają jego plony w porze żniw. Zgromadzimy uwagę w przestrzeni spektaklu. Aby to osiągnąć, będziemy na Państwa oczach parcelować, orać i zasiewać teren sceny. Zasiejemy różnorodne rzeźby kinetyczne i pozwolimy im rozbrzmiewać podczas sześćdziesięciominutowego dnia pracy. Będziemy zasilać ruch sztucznym oświetleniem scenicznym i pobudzać jego wzrost za pomocą nagranego dźwięku.

Pieczołowicie kalibrując nasze zmysły, rozgłaszając nasze ciała jako środki rzeźbiarskie, oddani intuicyjnej sile roboczej, stale migrując pomiędzy różnymi konstelacjami pracy, hipnotycznie pobudzeni do spokoju działania: wydajemy materiał, jesteśmy materiałem.

To, co zbieramy jako obserwatorzy wydarzenia teatralnego stanowi energię włożoną w jego stworzenie. Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w tym wzmocnionym przeżyciu teatralnym.

Koncepcja i choreografia: Rodrigo Sobarzo de Larraechea we współpracy Koldo Arostegui

dramaturgia: Tom Engels

światła: Jan Fedinger

Produkcja: Het Veem Theater
Zrealizowano przy wsparciu CSC (centro per la scena contemporanea) Bassano del Grappa, Włochy

Trailer

Więcej o wystawie

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 19:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close