Poznań: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla amatorów. Prowadzenie: Agata Siniarska

Zdjęcie: Poznań: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla amatorów. Prowadzenie: Agata Siniarska

Fot. ASF

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec zaprasza na Fajfy o szóstej – taneczne zajęcia dla amatorów. Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są bezwarunkowo otwarte dla wszystkich amatorów – miłośników współczesnego tańca. A zwłaszcza tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i ładować akumulatory niekończącą się dawką pozytywnej energii, ale dotąd bali się spróbować. Zajęcia 12 października poprowadzi performerka, rezydentka wystawy LET’S DANCE, Agata Siniarska.

Organizatorzy przypominają o wygodnym, elastycznym i komfortowym stroju.

Wejściówki (5zł) na Fajfy dostępne w dniu imprezy przed wejściem do Studio Słodownia +3.

W październiku seniorzy – wstęp wolny!

Agata Siniarska – cyborgiczna forma, o zmiennym stopniu produkcji, wielu talentach i przeszlosci kryminalnej, świadomie działająca rozdział po rozdziale w przestrzeniach choreograficznych sekwencji. Jako komponent złożonych procesów, Agatę pociągają sprzeczne stanowiska oraz utopie, co jest jej inspiracja w zaangażowaniu politycznym, społecznym oraz emocjonalnym. Każde z jej poczynań, podsycane przez energię świetlnego spektrum, robi z pasją i wielką fascynacją. wielokrotnie nie samotnie, ale w kompanii wielu wspaniałych awanturników.

cargocollective.com/agatasiniarska

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Ludzie

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close