Poznań: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla amatorów. Prowadzenie: Katarzyna Sitarz

Zdjęcie: Poznań: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla amatorów. Prowadzenie: Katarzyna Sitarz

Fot. materiały organizatorów

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec zaprasza na Fajfy o szóstej – taneczne zajęcia dla amatorów. Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są bezwarunkowo otwarte dla wszystkich amatorów – miłośników współczesnego tańca. A zwłaszcza tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i ładować akumulatory niekończącą się dawką pozytywnej energii, ale dotąd bali się spróbować. Zajęcia w lutym i na początku marca poprowadzi Katarzyna Sitarz.

Wejściówki (5zł) na Fajfy dostępne w dniu imprezy przed wejściem do Studio Słodownia +3. Organizatorzy przypominają o wygodnym, elastycznym i komfortowym stroju.

Katarzyna Sitarz – tancerka, performerka, choreografka, instruktorka, podróżniczka. Studiowała filologię słowiańską na Uniwersytecie Wrocławskim oraz ukończyła CODARTS/ Rotterdam Dance Academy, kształcąc się na wydziale tańca i choreografii. Stypendystka holenderskiego i polskiego Ministra Kultury i Edukacji oraz programu DanceWeb 2010 (Austria), The Rolex Mentor and Protégé Arts Initiative (USA/Szwajcaria) oraz Tanja Liedtke Foundation (Australia). Jedna z inicjatorek niezależnego amsterdamskiego kolektywu Area59, ktory stanowi platformę artystycznej wymiany, współpracy oraz regularnego szeroko pojętego treningu performatywnego.

Od 2008 Katarzyna współpracuje jako niezależna performerka/ tancerka, występujac w Europie, Australii, Azji, Brazylii i USA z artystami: Rui Horta (PT), Pedro Goucha (PT/NL), Dyland Newcomb (USA), Liat Magnezy (IL/NL), La Fura dels Baus (ES), Jens van Daele (BE), Kud Ljud (SI), Sjoerd Vreugdenhil (NL), Marta Ziolek (PL), Cecilia Moisio (FI/NL) oraz z zespołem MAAS Theater w Rotterdamie, który specjalizuje się w tworzeniu spektakli tanecznych i teatralnych dla młodego widza. Fascynuje ją wielopoziomowa nie/świadomość ciała oraz praca z głosem i ruchem poprzez improwizację i różnorodne eksperymenty.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Poznań: Studio Słodownia 2, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close