Poznań: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla amatorów. Prowadzenie: Krystyna Lama Szydłowska

Zdjęcie: Poznań: Fajfy o szóstej – zajęcia taneczne dla amatorów. Prowadzenie: Krystyna Lama Szydłowska

Fot. K. Pictures

Wersja do druku

Udostępnij

Stary Browar Nowy Taniec zaprasza na Fajfy o szóstej – taneczne zajęcia dla amatorów. Zajęcia nie wymagają profesjonalnego przygotowania, są bezwarunkowo otwarte dla wszystkich amatorów – miłośników współczesnego tańca. A zwłaszcza tych, którzy zawsze marzyli, żeby na własnej skórze doświadczyć tanecznej radości i ładować akumulatory niekończącą się dawką pozytywnej energii, ale dotąd bali się spróbować. Zajęcia 16 listopada 2015 roku i 11 stycznia 2016 roku poprowadzi Krystyna LAMA Szydłowska.

Organizatorzy przypominają o wygodnym, elastycznym i komfortowym stroju.

Wejściówki (5zł) na Fajfy dostępne w dniu imprezy przed wejściem do Studio Słodownia +3.

Krystyna LAMA Szydłowska  – absolwentka Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu (kierunek kompozycja i techniki tańca). Była stypendystką Alternatywnej Akademii Tańca 2015. Aktualnie studiuje w Akademi Muzycznej w Łodzi na kierunku Choreografia (studia II stopnia).W latach 1997–2009 była związana z Prywatną Szkołą Tańca i Baletu „Fouette” w Poznaniu, a od 2009 – 2012 roku ze Sceną Tańca Współczesnego. Pracowała między innymi z Witoldem Jurewiczem przy spektaklu W, Januszem Orlikiem – Not perfect, Isabelle Shad – Collective Jumps. Od 2009 roku prowadzi taneczne zajęcia oraz warsztaty z dziećmi i młodzieżą. Angażuje się w liczne wolontariaty. Uczestniczyła w wielu warsztatach i coachingach tanecznych. Stworzyła wraz z Zofią Tomczyk Fundację KINESTREFA, by wspólnie tworzyć, zdobywać wiedzę oraz dzielić się tym co już wiedzą. W 2015 stworzyły pierwszy spektakl Banalnie łatwy trik. Życiowo i zawodowo od zawsze związana jest z Poznaniem. W tanecznych poszukiwaniach sięga po różne formy rozwoju i techniki. Łączy taniec z wszystkim innym co tylko możliwe, by znaleźć nowe drogi i rozwiązania. Szuka nieskończoności w ruchu, ale przede wszystkim prawdy i jego autentyczności. Z uczniami stara się pracować nad zwiększeniem świadomości ciała poprzez poszerzanie jego kreatywności.

KALENDARIUM

ARCHIWUM WYSTAWIEŃ

godz. 18:00

Poznań: Studio Słodownia 3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42

powiązane

Zespoły

Organizacje

Festiwale

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Close